Game + ile GeForce NOW ücretsiz mi kullanılır?

Shote17

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
GAME+ üye olduktan sonra 1 kuruş para ödemeden oyun oynayabilecek miyim? Bekleme süreleri ne kadar?

Son düzenleyen: Moderatör:
GAME+ üye olduktan sonra 1 kuruş para ödemeden oyun oynayabilecek miyim? Bekleme süreleri ne kadar?

1 kuruş ödemeden oynayabilirsin. Bekleme süreleri değişiyor. Bazen 80, bazen 120 kişi oluyor. Ben de birkaç kere 60 kişi varken bir anda oyuna attı. Bazen şans eseri çabuk girilebilir.
Ücretsiz planı da mevcut. Ortalama 10 ila 12 dakika arası bekletebiliyor. Ücretsiz oynayabileceğiniz süre ise 30 dakika fakat bu günlük mü, haftalık mı bilgim yok.
Tek seferde 30 dakika, eğer 30 dakika dolarsa tekrar sıra bekleyerek devam edebilir.

Evet. Sırada 150 kişi falan oluyor, sabahları daha az tabii. 30-40 dakika bekletebiliyor. 30 dakika oynama süren oluyor ondan sonra atıyor ve tekrar sıra beklemen gerekiyor. Eğer bu şekilde uzun süreli kullanacaksan tavsiye etmem, kanser olursun.

Avrupa sunucusunda 1 saat, Türkiye sunucusunda 30 dakika bedava oynayabilirsiniz. Her bittiğinde tekrar sıraya girmeniz gerekir.

Açıkçası diğer sunucularda 1 saatken burda 30 dk olmasını pek mantıklı bulmadım ve üzüldüm
Cevaplar için teşekkürler Shadow of the Tomb Raider oynamayı düşünüyordum ama hayaller suya düştü yine.

Açıkçası diğer sunucularda 1 saatken burada 30 dk olmasını pek mantıklı bulmadım ve üzüldüm.

Sabahları neredeyse bomboş oluyor. 2-3 kişi ancak sırada bulunuyor. Birçok kişi sabah girip sömürüyordu mesela ben birçok oyun bitirdim böyle, adamlarda fark edip 30 dakika yapmışlar.

Açıkçası diğer sunucularda 1 saatken burda 30 dk olmasını pek mantıklı bulmadım ve üzüldüm
Cevaplar için teşekkürler Shadow of the Tomb Raider oynamayı düşünüyordum ama hayaller suya düştü yine.
Çünkü ücretsiz olan sürüm bir nevi deneme imkanı, aslında sen oyna diye yapılmış bir şey değil. "Bir dene bakalım İnternetim falan yetiyor mu istediğin performansı alıyor musun ona göre satın alırsın" planı bahsettiğimiz ücretsiz plan.

Deneyip yazacağım, iyi günler
23 15'te başlattım başlattığımda 120 kişi civarı vardı şu an 19 kişi kaldı bu saatlerde çok uzun sürüyormuş bunu deneyimledim, açılınca performansı yazacağım.
Mouse gecikmesi var ve ara sıra görüntü bozulup ses geliyor ama hemen düzeliyor. Başka sorun göremedim, gecikmenin çözümü var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı