Game Master sıvı soğutma nasıldır?

quexra

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600/MSI Gaming Trio RX 6800 XT/Corsair 16 GB RAM /asus B450M-A II/Kioxia 500 GB SSD+WD blue 1 TB HDD/Nzxt C750 80+Gold Power Supply/Arctic Liquid Freezer II-360mm Sıvı Soğutma/Rampage Iceblade Kasa.

MSI-G274QPF Monitör

Razer Deathadder V2/Gamebooster GM10B/Rampage Vandal.
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarıma sıvı soğutma almayı düşünüyorum. İnternette gezerken Game Master sıvı soğutmalar ikinci el olarak önüme çıktı. Bunu birçok kişi satıyor ve ellerinde bayağı stok var. Sıfır kullanmadan satıyoruz diyorlar. Benim anlamadığım neden bu kadar ucuzlar ve bu sıvı soğutmalar gerçekten işe yarar mı? İşlemciyi soğutur mu?

Link: https://www.sahibinden.com/listing/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-game-master-gm-360-k-am5-lga1700-destekli-sivi-sogutma-1170592921/detail

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 5 5600 beyaz bir sıvı soğutma arıyorum

5600 için sıvı soğutma gereksiz, kule tipi hayli hayli yetecektir.
Beyaz olsun istiyorsanız ID-Cooling SE-224-XTS White İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
İlk cümleye katılıyorum fakat öneriye katılmıyorum.
Çok daha iyi olacaktır hem de bütçe dahilinde.

İlk cümleye katılıyorum fakat öneriye katılmıyorum.
Çok daha iyi olacaktır hem de bütçe dahilinde.
Peerless Assassin sosyalde öneri yapılana kadar SE 224 sürekli önerilen bir soğutucuydu, halihazırda kendimde kullandığım ve deneyim ettiğim için ben SE 224 öneriyorum. Attığınız soğutucu da tabiki iyi bir soğutucu fakat aralarında dağlar kadar fark yok. Kullanan veya inceleme yapan kimsede İd coolingin hem 224 hemde 214 modelleri için kötü diyemez, haliyle öneriye katılmıyorum yerine alternatif olarak bu ürün var veya bu ürün 224 ten daha iyi seçenek olabilir diyebilirsiniz.

Peerless Assassin sosyalde öneri yapılana kadar SE 224 sürekli önerilen bir soğutucuydu, halihazırda kendimde kullandığım ve deneyim ettiğim için ben SE 224 öneriyorum. Attığınız soğutucu da tabiki iyi bir soğutucu fakat aralarında dağlar kadar fark yok. Kullanan veya inceleme yapan kimsede İd coolingin hem 224 hemde 214 modelleri için kötü diyemez, haliyle öneriye katılmıyorum yerine alternatif olarak bu ürün var veya bu ürün 224 ten daha iyi seçenek olabilir diyebilirsiniz.
Öneriye katılmıyorum derken onu kastettim zaten. Hem aralarında çok az bir fark var hemde o fiyat farkından fazlasına değen genel olarak bir üstünlük farkı var.
Sonuç olarak PA120SE fiyatına göre attığınızdan daha iyi. Ben olsam attığınızı düşünmezdim bile ki arkasında gaming.gen.tr var.

Öneriye katılmıyorum derken onu kastettim zaten. Hem aralarında çok az bir fark var hemde o fiyat farkından fazlasına değen genel olarak bir üstünlük farkı var.
Sonuç olarak PA120SE fiyatına göre attığınızdan daha iyi. Ben olsam attığınızı düşünmezdim bile ki arkasında gaming.gen.tr var.
Tabiki öyle, fakat öneriye katılmıyorum deyince attığım ürünün alınmaz bir ürün olduğu sonucuda çıkabiliyor sadece o yüzden söyledim. Tavsiyenize katılıyorum yani.

Önerileriniz için teşekkür ederim şimdilik kule tipi alacağım. İleride işlemci ve anakartı yükseltmeyi düşünüyorum 7800x3d ile önerebileceğiniz 7800x3d işlemciyi soğutmaya yetecek beyaz sıvı soğutma var mı bütçeyi çok zorlamayacak?

Geri
Yukarı