Game Of Thrones 7. Sezon 3. Bölüm Düşünceleriniz

Benim spoiler butonuna basma hocam.
Bastım dayanamayıp lanet olsun:) Ama nasıl neden kısımları lütfen bak:)

@painkiller
Nasıl Tyrell'lerin bir şeyi yok? En zengin hanedan şu an onlar ve Lannister'lardan sonra en iyi ordu onlarda. Kısacası her şeyleri var. O yüzden eleştirilen kısım bu.
Birşeyleri yok demedim ordu ve savaş yetenekleri yok. Kadın kendide diyor ya zaten orada bizde ne arar der gibi. O yüzden altını ele geçirmek için kolay hedefler yani.

Nasıl ordu ve savaş yetenekleri yok? Hocam aynı diziyor izliyor muyuz emin miyiz? Tyrell hanedanı en büyük ikinci orduya sahip. Nasıl savaş yetenekleri yok? Tamam Lanisster'lar savaşı kazanabilir zaten sıkıntı orada değil. Sıkıntı bizim bu sahneleri göremeden hızlıca geçilmesi. Olenna'da bizde ne arar demedi, "Bizim çocuklar direndi mi size karşı?" dedi.

En iyi ordu onlarda ama. Dedi ya kadın Daenerys'e. Kabul ediyorum. Ordularımız sizinledir, diye. O yüzden kolay yenildiler. Bu arada ben baktım. TBS WEB-DL sürümü olmadığı için izlemedim. Kaliteden ödün veremiyorum. :D

Destansı bir diğer hacking olayı da Sherlock'un son sezonunun son bölümü için yapılmıştı. The Finale Problem. Bir gün evvelden servis edilmişti malum sitelerden. Fakat ben yine kalite düşük olduğu için izlememiştim. :D

Edit:

Ruslar yapmıştı. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl ordu ve savaş yetenekleri yok? Hocam aynı diziyor izliyor muyuz emin miyiz? Tyrell hanedanı en büyük ikinci orduya sahip. Nasıl savaş yetenekleri yok? Tamam Lanisster'lar savaşı kazanabilir zaten sıkıntı orada değil. Sıkıntı bizim bu sahneleri göremeden hızlıca geçilmesi. Olenna'da bizde ne arar demedi, "Bizim çocuklar direndi mi size karşı?" dedi.
Hocam "Ne kadar beklenebilirdi ki zaten" diyerek kendisi söyledi ayrıca "En belirgin özelliğimiz değildi zaten" dedi ya. Tyrell hanesi mal varlığı ve hasat zenginliği açısından en güçlü haneydi. Ama genede ben aradan çıkacaklarını tahmin ediyordum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı