Game Of Thrones 7. Sezon 3. Bölüm Düşünceleriniz

Ayrıca şu an 100.000 Dothrak var. Yani Lannister ordusu bitti, artık öyle bir ordu yok. Sadece Euron'un armadası var. Yani Cersei çoktan kaybetti aslında.
4. bölümle alakalı yukarısı.

Aslında biraz araştırma yapsak daha fazlasını da öğreniriz. Nitekim görsel anlamda bir tek dördüncü bölüm ele geçirildi fakat senaryo ile ilgili datanın büyük bir kısmı hacklenmiş ve sanırım kamuya servis te edilmiş.

Bir bankacı Cersei'yi uyarmıştı hatırlarsan. Bence Euron taraf değiştirecek.

Edit:

Aşırı fanatikler için o data bulunmaz nimet, öyle söyleyeyim. :D

Kendimi dahil etmiyorum. :D

Estetik açıdan ben de karşıyım okumaya. :D

Ben Euron olsam değiştirirdim çünkü şu an Cersei'in elinde hiçbir güç yok sadece Euron var. E altınları alamadıkları için Demir Banka da Cersei'e karşı savaşacak. Yani bu sezon Cersei işi biter, 8. sezonda sadece Ak Gezen'lerler olan savaşı görürüz.

4. bölüm konusunu resmi olarak yayınlandıktan sonra açacağım.

Hocam Cersei'nin işi asla bitmeyecek. Bak buraya yazıyorum. :D

Seninki güzel tahmin ama Lannister'lar kazanacak bence Game of Thrones'un sonunda.

Bu arada nedendir bilinmez, ben dizinin başından beri Lannister ailesinin tarafını tutuyorum.

Yani sanki Game Of Thrones'un kurucu ekibi de o aileyi tutuyormuş gibi geliyor bana, hep öyle hissettim nedense.

Bu arada Demir Banka yetkilisinin Mycroft olduğunu görünce coştum hocam o sahnede. :D

Evet Game of Thrones bölüm başlıkları devam etsin hocam, iyi oluyor. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı