Game of Thrones Destansı Winterfell Savaşı

Bu saatten sonra pek bir şey değişeceğini düşünmüyorum klişe bir şekilde mutlu Mesut biter.
Değişecek, buz ve ateşin savaşında kazanan ateş oldu şimdi olay asıl meseleye geldi taht oyunlarına kimlerin öleceği, tahta kimin oturacağı hala belirsiz.
Önümüzde daha 3 bölüm var.
Ama Night King'in bu kadar basit ölümü, olmadı o kadar kişi arasından gitti Arya'ya öldü. Madem zaafın var ejderha camına neden zırh giymiyorsun?

Değişecek, buz ve ateşin savaşında kazanan ateş oldu şimdi olay asıl meseleye geldi taht oyunlarına kimlerin öleceği, tahta kimin oturacağı hala belirsiz.
Önümüzde daha 3 bölüm var.
Ama Night King'in bu kadar basit ölümü, olmadı o kadar kişi arasından gitti Arya'ya öldü. Madem zaafın var ejderha camına neden zırh giymiyorsun?
Tüm ak gezenlerin zaafı var zaten. Diğerleri ateşe karşı dayanıklı değil, ama Night King dayanıklı. Onun gibi düşün dostum 😏

Açıkçası iki yıl boyunca yarattığı beklentiyi gram karşılamadı zaten ilk iki bölüm rezildi üçüncü bölüm için de ayrı bir beklenti yaratıp onu da karşılayamadılar.
Savaş sahnesinin zaten 15-20 dakikasını göremedik bile sadece gürültüydü. Dany ve Jon hiçbir işe yaramadılar nerdeyse, dothrakileri önden gönderip hepsini boşuna öldürttüler resmen. Sam ölmeliydi ne zaman kamera Sam'i gösterse yerde ölümle burun buruna ağlıyor.
Gelelim en büyük saçmalık olan Night King'in ölümü Daha bölüm yayınlanmadan önce Arya'nın Night King'i öldüreceğine emindim (bence insanlar arasından en iyi senaryo Arya'nın öldürmesi) ve öyle de oldu ama bu kadar saçma olmamalıydı herkes 1.5 saat savaştı adam o kadar alev yedi ondan sonra tek hançere öldü açıkçası saçmalık bence şöyle bir şeyler olabilirdi Bran warg olduğu için ejderhalardan birinin veya diğer büyük akgezenlerden birinin zihnine girip Night King'in arkasında muhtar azası gibi gezen dayıları oyalarken Arya Night King ile dövüşmeliydi birazcık ondan sonra Night King'in kendi kılıcıyla Night King'i öldürmeliydi.
Veya daha güzel bir son olan Night King'in savaşı kazanıp seven kingdomı yok etmesi daha iyi olurdu en azından beklenti karşılanırdı.
Uzun lafın kısası ilk üç bölümün ikisi rezillik birisi eh işteydi kalan üç bölüm diziyi kurtarmaya yetmez bu saatten sonra, resmen güzelim başyapıtı 7.sezon da yaralayıp 8.sezonla öldürdüler.
Ama haklarını yememek lazım o son 20 dakika da başlayıp dizi bitene kadar çalan müziklere bayıldım muazzamdılar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı