Game of Thrones kitap serisi alınır mı?

Merhaba seriyi alıp okudunuz mu? Memnun kaldınız mı düşüncelerinizi merak ediyorum.

Serinin tamamını almadım. Filmin 3.sezonu kitabına kadar ki kısmı aldım. Keşke tüm seriyi alsaymışım. GoT ile izleyip okuyorsanız almadıysanız alın. Kitap konusunda maymun iştahlı olduğum için tam bitiremedim.

Hocam neden tüm seriyi okumadınız acaba sıktı mı bir süre sonra?

Nedense bölüm bölüm almayı tercih ettim. Kitaptan spoiler yememek için diye düşündüm herhalde hatırlamıyorum. Film çünkü kitaptan uyarlandı. 6.sezon sonrası kitaba göre devam edilmedi. Kitap sıkmıyor. En az 40 sayfa okuyordum tek okuyuşta.

Son düzenleme:
Dizi kitaptan 1000 kat daha iyi, bu seri sana masraf ve amelelikten başka bir şey vermez. Yabancı dizilerde bölüm süresi kısa olduğu için sona gelmen fazla uzun sürmez. Ben ilk sezonları sevmediğim için
joffrey
öldükten sonra izlemeye başladım. Yani dizi zaten Jon Snow sezonu ile başlıyor ve tamamen farklı hikaye üzerinden gidiyor.
Adam dizinin en güzel sezonları olan ilk 5 sezonun 4 ünü izlememiş, geriye kalan son 4 sezonun ikisi ( 7-8 ) dizinin en berbat sezonları olmasına rağmen bir de beğenmiş kitabı kötülüyor. Hiç güleceğim yoktu akşam akşam :D

Yeni konular

Geri
Yukarı