Game of Thrones S04E08 - The Mountain and The Viper

Muhsin Bayram

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600X | RTX 3070
Evet arkadaşlar, dizinin son bölümüyle ilgili yorumları alalım :)

game-of-thrones-season-4-the-mountain-vs-the-red-viper.jpg

İnanamıyorum, mükemmel bir bitişti ama böyle olsun istemezdim. Vallahi ekrana yarım bakarak izledim. :(

O gözler nasıl patladı öyle. :(
d43ab8c8680f8317d5a0c7b92e747614.jpg

Son düzenleme:
4 sezon boyunca izlediğimiz en iyi birebir dövüş olsa gerek.

Buradan GRRM'ye de iki çift lafım var. Be adam, Westeros'un en soğuk kanlı savaşçısı olan Red Viper'i böyle aptalca bir hata yüzünden öldürmek de nedir yahu?! Bir de bu bahsettiğimiz Red Viper, Citadel'de eğitim almış biri. İlla iyileri öldürecek ya... Troll Martin!

Hocam Oberyn'i öldüren adam da köydeki sütçü değil. Yani iyi öldürdü. Yapacak bir şeyi yoktu. Çok kaşındı birkaç kere daha sokacaktı mızrağı. Ağzına bir vurdu dişleri uçtu zaten. Adam hayvan gibi. Anlamadığım nokta ikisi de öldüyse neden idama karar verildi?

Mountain henüz ölmedi ama. Sadece ağır yaralandı ve zehirlendi.

Önümüzdeki maçlara bakacağız artık.

Dedim adam Lanniester lara bir darbe mi vurcak sonunda. Helal aslanıma derken ayağını kaydırmasıyla birlikte sandalyeden kaymam bir oldu :D Tamam dedim sıkıntı yok ölcek adam son numarasını yaptı. Üstüne çıktı tamam çevirir burdan sıkıntı yok adam deli fişek :D Gözler gitti hadi kör alsın bari dedim. Kafa patladı ve 30 dk lık bir sessizlik yaşadım öyle ekrana baktım sadece :D

Adam tam dizideki favori karakterim olacaktı. Gitti bok gibi öldü. Bir de öleceğini de biliyordum. Ona rağmen şaşırdım öyle ölmesine. Adamlar işini iyi yapıyor.

3WCqt48.jpg

Lütfen fotoğraf paylaşmayın. Öldükten sonra çok kötü oldum, üzüldüm bayağı. Eğer ölmeseydi o dövüşü elli kere izlerdim ama bir kere bile izlemedim bölüm bittikten sonra. Çok üzücü oldu.

Game of Thrones ölüm sahnelerini on numara yapıyor. Normalde bu sahneleri pek izlemem ama Game of Thrones benim için istisna... Korku filmini getir izleyemem ki Game of Thrones daha iyi yapmasına rağmen izleyebiliyorum. Dizi çok güzel ondandır her halde... Bu arada Bunun da kitaplarını alıp okuyacağım. Çok daha iyi diyorlar. Demeyi bırak arkadaşım okumuştu kitabı, öyle bir anlattı ki koşarak D&R'ye gitmek istedim. :) Sorun şu ki okumak istediğim 100'ü aşkın kitap var kafamda! o_O Ve hepsini okumak istiyorum.:eek:

:)

Game of Thrones ölüm sahnelerini on numara yapıyor. Normalde bu sahneleri pek izlemem ama Game of Thrones benim için istisna... Korku filmini getir izleyemem ki Game of Thrones daha iyi yapmasına rağmen izleyebiliyorum. Dizi çok güzel ondandır her halde... Bu arada Bunun da kitaplarını alıp okuyacağım. Çok daha iyi diyorlar. Demeyi bırak arkadaşım okumuştu kitabı, öyle bir anlattı ki koşarak D&R'ye gitmek istedim. :) Sorun şu ki okumak istediğim 100'ü aşkın kitap var kafamda! o_O Ve hepsini okumak istiyorum.:eek:

:)
Önce Sherlock, sonra A Song of Ice and Fire. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı