Game of Thrones S04E08 - The Mountain and The Viper

Daha yazılmamış 2 kitabı var. Fakat bu kadar bedduadan sonra G.R.R.M.'nin bitirecek ömrü kalır mı bilmiyorum.

Kötü bir bölüm sounu yaptılar. Oberyn Martell daha düşmanını öldürmeden, 3. sınıf Amerikan filmlerindeki gibi havaya girince "aha" dedim kesin ölecek bu salak. Zaten öyle de oldu. Bi arkadaşım dedi. Ona da kitabı okuyan biri demiş. Tyrion Lannister'ı idam zamanı kaçıracaklarmış. O da kaçarken Sibel Kekilli'yi ve babasını öldürecekmiş. Ama bana mantıksız geldi. Zira Tyrion bu kadar basit intikam almaz.

Kötü bir bölüm sounu yaptılar. Oberyn Martell daha düşmanını öldürmeden, 3. sınıf Amerikan filmlerindeki gibi havaya girince "aha" dedim kesin ölecek bu salak. Zaten öyle de oldu. Bi arkadaşım dedi. Ona da kitabı okuyan biri demiş. Tyrion Lannister'ı idam zamanı kaçıracaklarmış. O da kaçarken Sibel Kekilli'yi ve babasını öldürecekmiş. Ama bana mantıksız geldi. Zira Tyrion bu kadar basit intikam almaz.

Hepsini bir konuda anlatmıştım ama hangi konuda hatırlamıyorum.

Daha yazılmamış 2 kitabı var. Fakat bu kadar bedduadan sonra G.R.R.M.'nin bitirecek ömrü kalır mı bilmiyorum.

En önemli kişi ölmüş olacak o zaman da hayranları en büyük şaşkınlığı geçirir her halde... :eek::eek::eek:

Öyle olacak.

Hepsini bir konuda anlatmıştım ama hangi konuda hatırlamıyorum.

En önemli kişi ölmüş olacak o zaman da hayranları en büyük şaşkınlığı geçirir her halde... :eek::eek::eek:

En önemli kişi kim? Ned Stark gitti daha ne olsun? :)

Oberyn Martell'in kafasının patladığı sahnedir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kitapta yazılanların çoğu diziye yansıtılmıyor arkadaşlar. Kitapta bulunanlar dizide %30'unu oluşturuyor. Mesela kitapta Tazı Sansa ile daha yakın olarak anlatılıyor ama dizide Arya ile daha yakın.

Son düzenleyen: Moderatör:
George Martin'in büyük yaşı dolayısıyla kafasındaki kitap sonunu dizi yapımcılarına anlattığı söyleniyor. Olası bi ölüm olayında dizi yarıda kalmasın diye.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı