GAME+ paketlerin tükenmesi

DocPill

Hectopat
Herkese merhaba, yaşadığım olaya canım sıkıldığı için konuya direk gireceğim. Arma 3'ü bilgisayarım kaldırmadığı için GeForce NOW üzerinden oynayacaktım. İlk başta TR CENTRAL dışındaki bir sunucuda oynamaya çalıştım, olmadı, yine GAME+'a attı. Bende GAME+ da önceden de bulunan hesabıma giriş yaptım. GeForce NOW'ı açtım, Arma 3 oyna dedim ama iki seçenek çıktı, ya iptal ya da bugün katılın, bugün katılına bastım ancak ardından aktif ücretsiz aboneliğim olduğu halde yokmuş gibi davranarak paket aldırmaya yönlendirdi, bende hata oluştu herhalde deyip ücretsiz paketi iptal ettim. Tekrar aktif etmek için sayfaya dönünce de ücretsiz paketin de, ücretli paketin de tükendiğini gördüm. Ne yapmam gerekiyor?

Not: Buradan GeForce NOW gibi bir hizmeti de çöp eden kişilere saygılarımı sunuyor, Türkiye'deki oyunculara her türlü rezilliği yaşatıp hayata hazırladıkları içinde teşekkür ediyorum.

Dosya Ekleri

• geforce_now.png
    geforce_now.png
    61,8 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleyen: Moderatör:
VPN deneyebilirsiniz. OkayFreedom denemiştim bir ara, onun üzerinden Geforce Now oynayabilmiştim. Türkiye sunucuları çok bekletiyor diye yapmıştım ve VPN üzerinden de olsa o kadar da gecikmeli (yüksek ping) değilmiş.

Herkese merhaba, yaşadığım olaya canım sıkıldığı için konuya direk gireceğim. Arma 3'ü bilgisayarım kaldırmadığı için GeForce NOW üzerinden oynayacaktım. İlk başta TR central dışındaki bir sunucuda oynamaya çalıştım, olmadı, yine GAME+'a attı. Bende GAME+ da önceden de bulunan hesabıma giriş yaptım. GeForce NOW'ı açtım, Arma 3 oyna dedim ama iki seçenek çıktı, ya iptal ya da bugün katılın, bugün katılına bastım ancak ardından aktif ücretsiz aboneliğim olduğu halde yokmuş gibi davranarak paket aldırmaya yönlendirdi, bende hata oluştu herhalde deyip ücretsiz paketi iptal ettim. Tekrar aktif etmek için sayfaya dönünce de ücretsiz paketin de, ücretli paketin de tükendiğini gördüm. Ne yapmam gerekiyor?

Not: Buradan GeForce NOW gibi bir hizmeti de çöp eden kişilere saygılarımı sunuyor, Türkiye'deki oyunculara her türlü rezilliği yaşatıp hayata hazırladıkları içinde teşekkür ediyorum.

Avrupa sunucusunda oynuyorum sira 300 yaziyor 5 dk sonra aciliyor Avrupa bomboş TR'den alma founderler bile sira bekliyor TR'de normal sartlarda Avrupa da account acabilmen lazim VPN ile dene istersen.
Hocam ayriyeten ben ücretsiz surumunu kullanıyorum 150+ oyun saatim var 0 sira bekledim sen dusun.
Hocam ayriyeten ben ücretsiz surumunu kullanıyorum 150+ oyun saatim var 0 sira bekledim sen dusun.

Yeni konular

Geri
Yukarı