Çözüldü Game Pass alınca xCloud kullanılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
@Umut Nas anlıyorum. O paketten alınca Game Pass'ta olan oyunları oynayabileceğim anladığım kadarıyla xCloud ile. Doğru mu anladım?

Evet, Game Pass'te olan tüm oyunları oynayabilirsiniz.
Ek olarak yaşı doğru girin yoksa bazı özelliklerden mahrum kalabilirsiniz.

@Umut Nas yok hocam yaşı doğru girerim. Sallamasyon yaş girenleri de anlamıyorum zaten :D Konuyla alakalı birkac sorum daha olacak da mazur görün, pek bilmiyorum bu Game Pass'i. Sonra yorumunuzu çözüm olarak işaretleyeceğim.

Şimdi o 45 liralık paketi alınca da VPN ile erişim sağlayabileceğim. Herhalde bu kısmı da doğru anladım.

@Umut Nas yok hocam yaşı doğru girerim. Sallamasyon yaş girenleri de anlamıyorum zaten :D Konuyla alakalı birkac sorum daha olacak da mazur görün, pek bilmiyorum bu GamePass'i. Sonra yorumunuzu çözüm olarak işaretleyeceğim.

Şimdi o 45 liralık paketi alınca da VPN ile erişim sağlayabileceğim. Herhalde bu kısmı da doğru anladım.
Evet, tamda öyle yapacaksınız.

Anlıyorum, tarayıcı üzerinden oynanıyor falan demişsin de biraz garip geldi o kısım :D Her neyse teşekkür ediyorum cevaplar için. Çözüm olarak işaretledim.

Uygulamadan da oynanıyor ama biraz uğraştırıcı.

Geri
Yukarı