Xbox Game Pass Ultimate alınca xCloud yanında mı geliyor?

Peki arkadaşlar bunun için Geforce NOW'daki gibi TR serverı, EU serverı gibi bir muhabbet var mı? Yani Game Pass ultimate hesabını da VPN le yurt dışı hesabı gibi mi almak gerekiyor? Yoksa forumda bolca yer alan 1 yıllık, 3 yıllık alma işlemleri yapılarak alınan TR hesabıyla da kullanılabiliyor mu VPN üzerinden?

Peki arkadaşlar bunun için Geforce NOW'daki gibi TR serverı, EU serverı gibi bir muhabbet var mı? Yani Game Pass ultimate hesabını da VPN le yurt dışı hesabı gibi mi almak gerekiyor? Yoksa forumda bolca yer alan 1 yıllık, 3 yıllık alma işlemleri yapılarak alınan TR hesabıyla da kullanılabiliyor mu VPN üzerinden?
Türkiye'de xCloud aktif değil. TR'den de almış olsanız giriş yapabilirsiniz tabi VPN açarak. Bağlandıktan sonra VPN kapatabilirsiniz. Haberin olsun oyun kolu istiyor.

Türkiye'de xCloud aktif değil. TR'den de almış olsanız giriş yapabilirsiniz tabi VPN açarak. Bağlandıktan sonra VPN kapatabilirsiniz. Haberin olsun oyun kolu istiyor.

Teşekkürler yani özetle Game Pass Ultimate TR fiyatlarıyla alıp, VPN le kullandığımda xCloud'dan yararlanabiliyorum, güzel o zaman.

Teşekkürler yani özetle Game Pass Ultimate TR fiyatlarıyla alıp, VPN'le kullandığımda XCloud'dan yararlanabiliyorum, güzel o zaman.

Aynen öyle. Gamepad gerektiriyordu yanlış bilmiyorsam ama.

Bir gamepad bakıyorum ben de şu sıralar zaten Logitech F710 alacağım galiba iş görür sanırım
bende F710 var. 5 6 yıldır sanırım var kullanıyorum. Öneriyorum fakat biraz kaba duran bir gamepad.

Yeni konular

Geri
Yukarı