Game Pass alınır mı?

Elinizdeki sistem ile orada bulunan her şeyi rahatça açarsınız.
Kesinlikle alınır. Özellikle benim gibi kaliteli bir şeyler oynamak istiyor ama bütçeniz çok yoksa.
Ayriyeten içine EA Play de dahil. Öyle bir avantajı da var. Herhangi Bir sıkıntı çıkmaz. Arkasında Microsoft var sonuçta.

Hocam teşekkürler. Fakat Online desteği var mı? Online için PS Plus gibi para vermek mi gerek?

EA oyunları, Yakuza oyunları, FH4, Sea of Thieves gibi Microsoft oyunları, son olarak Bethesda oyunları gelmişti sisteme. Oyunlar için bütçen kısıtlıysa çok iyi bir alternatif Gamepass, almanı öneririm.
Peki hocam kaç aylık alayım sizce ? Oyun fiyatları baya gözüme batıyor bu aralar bu son çarem.

Peki hocam kaç aylık alayım sizce? Oyun fiyatları bayağı gözüme batıyor bu aralar bu son çarem.

Hocam bir süre öncesine kadar Live Gold bugu ile 1 yıllık alınıyordu, şu an sadece aylık var sanırım.
Eğer daha fazla süreli alabiliyorsanız 3-6 ay bence ideal.
Sanırım daha fazla sürelisi varmış. Ben 3 ay alırdım muhtemelen.

Evet, arkadaşlar. Game Pass alma kararı verdim. Tam emin değilim. Oyun olarak neler var? Güvenli mi? Bir sıkıntı çıkar mı? Hangi oyunları oynayabilirim?
Yardımcı olabilirseniz sevinirim. PC için. Özellikle @körbiginar hocamın yardımı dokunabilir diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.
Sistemim:
Intel i5 10.nesil
16 GB RAM.
GTX 1660 Super 6 GB ekran kartı

Hocam merhaba rica etsem Discord gelir misiniz Game Pass ile alakalı bir şey konuşacağım
KıvanÇ#0108

Hocam merhaba rica etsem Discord gelir misiniz Game Pass ile alakalı bir şey konuşacağım
KıvanÇ#0108
Hocam üzgünüm, şuan pek müsait değilim.
Arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ederim yardımlarınız için. 3 aylık almaya karar verdim. eğer seversem 6 aylık almayı düşünüyorum. Hepinize kucak dolusu sevgiler. 😘

Yeni konular

Geri
Yukarı