Xbox Game Pass alınır mı?

Merhaba. Xbox Game Pass almayı düşünüyorum. Bir sürü oyun var fakat çoğu benlik değil. Bir sevdiğim Minecraft ve Forza Horizon serisini gördüm. Forza Horizon serisini oynayamam. Yani Intel HD Graphics 5500 ile oynanmaz sebebi bu. Yani sadece Minecraft oynayacağım. Sizce aylık 30 liraya değer mi? Bir de bir arkadaşım Xbox Game Pass'in varsa ve Valorant hesabına bağlarsan bedava skin veriyordu falan diyordu. Gerçek mi bilmiyorum. Buna da cevap verirseniz iyi olur. Ve sizce sadece Minecraft için aylık 30 TL'ye değer mi?
Minecraft, FIFA 22, Valorant oynuyorum Valoda sadece karakterleri açıyor ve yüzde 20 xp veriyor. FIFA deneyebilirsin.

Fazla parası olsa GeForce NOW al diyecegim fakat kötü olan oyunları satın alması gerek.

Hocam oyun var. Hatta 1 ay GeForce NOW almıştım. Fakat şimdi çok pahalı GeForce NOW.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (37).png
    Ekran Görüntüsü (37).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 18
Hocam biliyorsunuz ki Xbox Activision satın almaya kalktı ve birçok yerden onay geldi sanırsam İngiltere'den daha onay gelmemişti eğer bu onayda kabul edilirse büyük ihtimal CoD oyunlarını 30 TL gibi oynayacağız eğer ki daha çok sabırlıysan bekle ama MC için diyorsan alınmaz ama Game Pass de 600'dan fazla oyun var bilgine orada her türlü oyun bulursun bende senin gibiydim ilk başta Steam hesabınıda baktığımıza göre çok oyununda yok eğer ki EA Play de oyunlarını oynamak istiyorsan 30 TL çok çok ucuz bir fiyat hocam.

Hocam biliyorsunuz ki Xbox Activision satın almaya kalktı ve birçok yerden onay geldi sanırsam İngiltere'den daha onay gelmemişti eğer bu onayda kabul edilirse büyük ihtimal CoD oyunlarını 30 TL gibi oynayacağız eğer ki daha çok sabırlıysan bekle ama MC için diyorsan alınmaz ama Game Pass de 600'dan fazla oyun var bilgine orada her türlü oyun bulursun bende senin gibiydim ilk başta Steam hesabınıda baktığımıza göre çok oyununda yok eğer ki EA Play de oyunlarını oynamak istiyorsan 30 TL çok çok ucuz bir fiyat hocam.
Hocam bu haberi alınca o kadar sevindim ki. Eğer activision satın alınırsa ve CoD gelirse game passe mükemmel olur neredeyse 2 yıldır son çıkan CoD oyunlarını çok oynamak istiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı