Çözüldü Game Pass Cities Skylines: Windows 10 Edition " :( " hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Batu0724

Attopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
*Model: Casper Excalibur G870
*RAM: 16GB
*Ekran kartı: RTX3060 6GB Laptop GPU
*İşlemci: Intel Core İ5.12450H Alder Lake
RAM
16GB
Ekran kartı
RTX3060 6GB Laptop GPU
Anakart
Casper Excalibur G870
İşlemci
İntel Core İ5.12450h Alder Lake
Windows 11 kullanıyorum. Cities Skylines'ı Game Pass üzerinden indirmeye çalıştığımda böyle bir hata veriyor. Daha önce indirmeye çalışmıştım sonra vazgeçip iptal etmiştim, yaklaşık 1 hafta sonra tekrar indirmek istediğimde böyle bir hata aldım. Game Pass'i silip yüklemeyi denedim. Oyun dosyaları da bilgisayarda gözükmüyor. Platformda sadece bu oyunda sorun yaşıyorum. "Windows 10 Edition'dan kaynaklandığını düşünmüyorum. Farklı oyunlardaki Edition'ları çalıştırıyor ve ilk indirmeye çalıştığımda bir problem yoktu.

!!!ÇÖZÜM NOTU: Telefonunuza gamepass uygulamasını indirip hesabınızdan oyunun bilgisayara inmesi için komut verebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (145).png
    Ekran Görüntüsü (145).png
    1,5 MB · Görüntüleme: 69
Son düzenleme:
Çözüm
Fazlasıyla açıklayıcı olmuş o gülücük.

Xbox'ın canlı desteğine yazabilirsiniz, onlar yardımcı olur belki.
Canlı desteğe yazdım, bana gamepass i sıfırlamam gerektiğini söyledi. Yaptım ve olmadı.

Bende de r6 da oluyor çözümünü bulursan haber verirsen sevinirim.
Çözebilirsem sırf onun için konu açacağım.

@maraushi @codefl0w @asd674
Telefondan uzaktan yükleme komutu vermeye çalışacağım. Şans dileyin.

İŞEEEE YARADIIIIIIIIIIIIII
Windows 11 kullanıyorum. Cities Skylines'ı Game Pass üzerinden indirmeye çalıştığımda böyle bir hata veriyor. Daha önce indirmeye çalışmıştım sonra vazgeçip iptal etmiştim, yaklaşık 1 hafta sonra tekrar indirmek istediğimde böyle bir hata aldım. Game Pass'i silip yüklemeyi denedim. Oyun dosyaları da bilgisayarda gözükmüyor. Platformda sadece bu oyunda sorun yaşıyorum. "Windows 10 Edition'dan kaynaklandığını düşünmüyorum. Farklı oyunlardaki Edition'ları çalıştırıyor ve ilk indirmeye çalıştığımda bir problem yoktu.

Çok üzülmüş onu diyor.
Şaka bir yana ayısını yaşayanlar var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fazlasıyla açıklayıcı olmuş o gülücük.

Xbox'ın canlı desteğine yazabilirsiniz, onlar yardımcı olur belki.
Canlı desteğe yazdım, bana gamepass i sıfırlamam gerektiğini söyledi. Yaptım ve olmadı.

Çözebilirsem sırf onun için konu açacağım.

@maraushi @codefl0w @asd674
Telefondan uzaktan yükleme komutu vermeye çalışacağım. Şans dileyin.

İŞEEEE YARADIIIIIIIIIIIIII

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı