Game Pass iade seçeneği yok

Destekle görüşürsen iade edebileceklerini düşünüyorum. Tabi ne kadar süre kullandın bu da önemli. EA Play yıllık üyelik almıştım 2-3 ay önce yani yıllık ücreti kartımdan çekildi. 5 saat kadar kullandım sistemi beğenmeyip iade etmeye karar verdim. Canlı destekle ingilizce olarak çat pat anlaştık anında para iadesi yaptılar. Bunda da bir sorun çıkacağını sanmıyorum desteğe ulaşın.

İade etmezlerse ters ibraz işlemi başlatın. Harcama İtirazı oluşturun.
Yanlış düşünüyorsunuz bu kendi ihmalkarlığından oluşan bir durum ki Microsoft'ta düşmüyor 3 5 peşine zaten iade ediyor canlı sohbet üzerinden. Haksız yere ters ibraz dolandırıcılıktır ki banka geçici kredi gibi o ücreti tanımlasa bile konu sahibi haklı çıkmaz çıkmışta olmaz.

Yanlış düşünüyorsunuz bu kendi ihmalkarlığından oluşan bir durum ki Microsoft'ta düşmüyor 3 5 peşine zaten iade ediyor canlı sohbet üzerinden. Haksız yere ters ibraz dolandırıcılıktır ki banka geçici kredi gibi o ücreti tanımlasa bile konu sahibi haklı çıkmaz çıkmışta olmaz.
Ne dolandırıcılığı kardeş. Adam hizmet almıyor almak istemiyor. Bilgim ve onayım alınmadan otomatik çekim yapılmış kartımdan diyecek, bu şekilde iade alamayacağı bir site yok. Zaten banka karşı tarafla iletişime geçip iadeyi sağlıyor hemen.

Ne dolandırıcılığı kardeş. Adam hizmet almıyor almak istemiyor. Bilgim ve onayım alınmadan otomatik çekim yapılmış kartımdan diyecek, bu şekilde iade alamayacağı bir site yok. Zaten banka karşı tarafla iletişime geçip iadeyi sağlıyor hemen.
Dolandırıcılık otomatik ödeme aktif olacağı dilersen iptal edebileceğin zaten yazıyor ihmalkarlığı uyanıklığa çevirmeyin Microsoft zaten iade ediyor canlı destek üzerinden.

Geri
Yukarı