Game Pass iade seçeneği yok

Game passte iade oluyor

Buradan Xbox seçip, hizmetler ve abonelikleri tıklayın. Açılan sekmede Xbox game pass'in yanındaki 3 noktaya tıklayın. Yönete basın en aşağıda iptal et seçeneği çıkacaktır. 2-10 gün arasında para iadesi gerçekleşiyor
Game passte iade oluyor

Buradan Xbox seçip, hizmetler ve abonelikleri tıklayın. Açılan sekmede Xbox game pass'in yanındaki 3 noktaya tıklayın. Yönete basın en aşağıda iptal et seçeneği çıkacaktır. 2-10 gün arasında para iadesi gerçekleşiyor

Arkadaşlar çok fazla kişi yanlış düşünerek konuşmuş. Benim unutmam yanlış ben bunu zaten kabul ediyorum ama neredeyse her dijtial hizmetin iade seçeneği bulunuyor ki Xbox Game Passte de var. Ben de desteğe yazdım ve iade gerçekleşti. Bilmediğiniz hâlde bu kadar emin nasıl konuşuyorsunuz anlamıyorum?
İsterlerse dünya üzerindeki bütün oyunları game pass'e eklesinler ve 5 liraya sunsunlar, tüketici olarak bu hizmeti iade etme hakkımız bulunuyor. Steam'den alınan EA Play'in bile iadesi var bu sistemin de olmalı.
Kesinlikle katılıyorum. Unutmak benim suçum olabilir ama iade seçeneği her zaman olmalı. Ben kullanmayacağım hizmete çok güzel ve ucuz diye neden para vereyim değil mi?
Konu kapanabilir yardımcı olan ve olmayan herkese teşekkürler, game pass iade veriyor ilk 15 güne kadar.

Ayın 20'sinde yinelemeyi kapatmadığımdan dolayı para çekildi fakat ben kullanmaya devam etmeyeceğim. Hesaba girince zaten para çekildiği için iptal edilemeceği yazıyor. İade almanın bir yolu yok mu? Desteğe yazayım diyorum iade konusunda destek vermiyorlarmış.

Microsoft destek var onları arayabilirsiniz. Destek hattı şu;
0850 390 2777 bana yardımcı olmuşlardı ama farklı tuş kombinasyonu ile müşteri temsilcisine bağlanmak için biraz denemeniz lazım. :)

Hocam Gamepasste iade yok. Adamlar zaten 100'ün üzerinde oyunu çok ucuz bir fiyata kiralık oynamamızı sağlıyorlar. Buna da iade seçeneği koymasınlar bence.
Gamepass iade yok değil. İdae seçeneği var. Yanlış bilgi vermeyelim
Ayın 20'sinde yinelemeyi kapatmadığımdan dolayı para çekildi fakat ben kullanmaya devam etmeyeceğim. Hesaba girince zaten para çekildiği için iptal edilemeceği yazıyor. İade almanın bir yolu yok mu? Desteğe yazayım diyorum iade konusunda destek vermiyorlarmış.
Müşteri hizmetleri ile iade talebinde bulunabiliyor sunuş. Bende yinelemeyi unuttuğum için iade talebinde bulunmuştum parayı hesabıma iade ettiler (yılda 1 defa iade hakkı varmış)

Geri
Yukarı