Game Pass ile alınan A Way Out paylaşılabilir mi?

rohleder00

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: Gigabyte RTX2070 Super, CPU: Ryzen 5 3600, PSU: FSP Hydro K700W 80+ Bronze, Anakart: MSI B550M Pro VDH Wi-Fi, RAM: 16GB (2x8) DDR4 3600MHZ CL17 HyperX Fury, Kasa: MSI MAG Forge 100R
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Bir arkadaşımla A Way Out oynamak istiyorum. Bu oyunu normalde satın aldığınızda bir arkadaşınıza bedava gönderebiliyorsunuz fakat ben Game Pass almayı düşünüyorum daha ucuza gelir diye. Yine de arkadaşımla paylaşıp beraber oynayabiliyor muyuz? Yoksa onun da Game Pass alması gerekir mi?

Bir arkadaşımla A Way Out oynamak istiyorum. Bu oyunu normalde satın aldığınızda bir arkadaşınıza bedava gönderebiliyorsunuz fakat ben Game Pass almayı düşünüyorum daha ucuza gelir diye. Yine de arkadaşımla paylaşıp beraber oynayabiliyor muyuz? Yoksa onun da Game Pass alması gerekir mi?
Oyun Remote Play destekliyor eğer internet hızınız iyiyse arkadaşınızı davet edip oynayabilirsiniz. Onun da almasına gerek yok yani.

Bir şey daha sormak istiyorum, bu oyunu
Biz arkadaşımla oynamayı denemiştik fakat interneti çok kötü olduğundan oynayamamıştık. Eğer ikinizin de internetleri iyiyse oynayabilirsiniz.
İnternetimiz iyi fakat hiç remote play bir şekilde oynamadım tecrübe edineceğim bakalım. Bir de sadece Steam listemden bir kişi seçip onunla mı oynayabiliyorum yoksa birden fazla kişiyle de oynayabilir miyim? Biriyle bitirdikten sonra yani.

Bir şey daha sormak istiyorum, bu oyunu

İnternetimiz iyi fakat hiç remote play bir şekilde oynamadım tecrübe edineceğim bakalım. Bir de sadece Steam listemden bir kişi seçip onunla mı oynayabiliyorum yoksa birden fazla kişiyle de oynayabilir miyim? Biriyle bitirdikten sonra yani.
Biriyle bitirdikten sonra başkalarıyla da oynayabilirsiniz.

İsterseniz dünyadaki herkesle oynayabilirsiniz sırayla.

Arkadaşımı davet ediyorum, kabul ediyor fakat ona oyuna sahip değilsiniz diyor.
1618141502648.png

Çözdük sorunu. Origin kullanmadan. Tekrar teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı