Game Pass indirimi gelir mi?

thedarkkont

Hectopat
Bildiğiniz üzere dün Game Pass'e zam geldi ve 160 TL oldu yakın zamanda indirim falan gelme ihtimali var mı? Çünkü 160 yüksek gerçi yine iyi ama 80'den 160'a fazla oldu. Gelmezse ucuza alma yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğiniz üzere dün Game Pass'e zam geldi ve 160 TL oldu yakın zamanda indirim falan gelme ihtimali var mı? Çünkü 160 yüksek gerçi yine iyi ama 80'den 160'a fazla oldu. Gelmezse ucuza alma yolu var mı?
Ben hiç indirime girdiğini duymadım. Eğer önceden hiç game pass almamış hesabınız varsa bazı sitelerde satıyor kodu. Oradan 3 aylık falan alın ucuz fiyatlara.

Game Pass'in indirime girmesi diye bir durum hiç olmadı diye hatırlıyorum. Yani ancak Dolar ciddi oranda düşerse düşer ki öyle bir ihtimal ufukta en az 4-5 sene görünmüyor bana kalırsa.

Game Pass çok çok nadir indirime giriyor. (Bir ara aylığını 10 TL bazen de 3 aylığını 30 TL yapıyorlardı aylığı 30 TL olduğu dönemde) Hatta en son indirime girdiğinde Türkiye'de indirim yapılmadı sanırım bazılarının bir sürü alıp satmasından ötürü. Globalde de indirim olayını bitirdiler son dönemlerde hiç indirim olmuyor. VPN ile daha ucuza alamazsınız maalesef çünkü en uygun fiyata burada satılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı