Game Pass iptal edilirse para iadesi gelir mi?

MLG froq

Decapat
Daha fazla  
Xbox Game Pass üyeliğimi bu ay için sonlandırma kararı aldım. Ödeme bu sabah çekilmişti ama Microsoft'un sitesinde ödenmedi olarak görünüyordu. Para iadesi gelir mi? Gelir ise ne ne zaman sürer ve ne kadar iade yapılır.

Dosya Ekleri

• 1656691771311.jpeg
    1656691771311.jpeg
    39,7 KB · Görüntüleme: 28
  • 1656691782660.jpeg
    1656691782660.jpeg
    39,7 KB · Görüntüleme: 32
Hayır gelmez ama Microsoft desteğe başvurabilirsin.
Hayır bir kaç gün içinde iade edilirse parayı geri veriyorlar.

Xbox Game Pass üyeliğimi bu ay için sonlandırma kararı aldım. Ödeme bu sabah çekilmişti ama Microsoft'un sitesinde ödenmedi olarak görünüyordu. Para iadesi gelir mi? Gelir ise ne ne zaman sürer ve ne kadar iade yapılır.
Geliyor, 1-2 güne yatırılır.

Bu arada DC Nitro 1 ay bedava olmuş ve içinde 2 aylık Game Pass Ultimate de hediye ediyor. Ama kullanmak için hem DC hesabınızda daha önce hiç Nitro kullanmamış olmanız lazım hem de Game Pass için Xbox hesabınızda hiç Game Pass almamış olmanız lazım. Sizin de bilginiz olsun :)

Parayı birkaç TL eksik verir.
Bana 25 TL dönüş olmuştu.

Hayır birkaç gün içinde iade edilirse parayı geri veriyorlar.

Geliyor, 1-2 güne yatırılır.

(Yanlış bilgi olduğu için silinmiştir)

İptal ederken 2 seçenek çıkıyor. Birinci seçenekte paranızı geri almıyorsunuz ama aboneliğinizin yenilenme gününe kadar kullanmaya devam ediyorsunuz.
14 gün içerisinde iptal ederseniz 2. seçenek çıkar. O da paranızı geri alarak üyeliği anında sonlandırma seçeneği.

Parayı birkaç TL eksik verir.
Bana 25 TL dönüş olmuştu.

Açıkçası 2 kez iade ettim hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. Yaklaşık 2 hafta kullanmış olmama rağmen 29.99 TL iade aldım. Bir hata olmalı.

Geri
Yukarı