Game Pass nasıl alınmalı?

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
2 ay önce forumdan bir arkadaşın 2 aylık Game Pass çekilişini kazanmıştım. Şimdi süresi bitti ve ben tekrar almak istiyorum. Ben kendi hesabımda daha önceden 3 aylık Game Pass kullanmıştım. Ve internette bildiğim kadarıyla 30 TL'ye 3 aylık Game Pass kodları satılıyor. Ve bu kodlar sadece daha önce Game Pass kullanılmamış hesaplarında etkinleşebiliyor diye hatırlıyorum. Sizce nasıl yapayım? Sürekli hesap açıp 3 aylık Game Pass kodlarını 30 TL'den kullanabilir miyim? Veya bu kadar uğraşmak yerine ayda 30 TL'den Game Pass mi kullanayım?

Yeni hesap açıp Game Pass kodu girersen Game Pass oyunlarını bütün hesaplarda oynayabiliyorsun.
Bence öyle yap hem daha ucuz hem de hesap açmak zor bir şey değil

Steelseries GG promosyonu bitmediyse oradan 3 aylık Discord Nitro alın. Nitro kullanılmamış bir hesapta kullanın. 2 ay Game Pass' i alın. Yeni bir Microsoft hesabında açın. Xbox uygulamasında kullanıcı aynı olsun Store hesabınızı değiştirin, saveler silinmesin. Bitince Game Pass tekrar Nitro veriyor onu alın farklı hesaplarda kullana kullana 7-8 ay boyunca bedava kullanabilirsiniz.

Steelseries GG promosyonu bitmediyse oradan 3 aylık Discord Nitro alın. Nitro kullanılmamış bir hesapta kullanın. 2 ay Game Pass' i alın. Yeni bir Microsoft hesabında açın. Xbox uygulamasında kullanıcı aynı olsun Store hesabınızı değiştirin, saveler silinmesin. Bitince Game Pass tekrar Nitro veriyor onu alın farklı hesaplarda kullana kullana 7-8 ay boyunca bedava kullanabilirsiniz.
Steelseries'in sitesinden baktım, hala duruyor kampanya. Nitro kullanılmamış bir hesapta gamepass kodu kendiliğinden geliyor mu?
O kodlar süreliydi diye biliyorum. Tek seferde toplu verebilirsen 285'e 1 yıllık alabilirsin.

Hocam açıkçası Game Pass'i sadece Forza 5 için alıyorum. O kadar parayı Game Pass'a vermem de direkt olarak oyunu satın alırım. Şu an net bir karar veremediğim için Game Pass almaya karar verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı