Xbox Game Pass oyun yüklemesi %0'da kalıyor

fatihkaan

Femtopat
Daha fazla  
Direkt konuya gireyim. Xbox Game Pass üyeliği aldım Windows 10 kullanıyorum. Bütün güncellemeleri yaptım ama oyunu Microsoft Store'dan indirmeye çalıştığımda %0 da kalıyor, hiç ilerlemiyor ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    186,2 KB · Görüntüleme: 39
Microsoft Store'u resetleyin. Bir CMD komudu ile yapılıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Windows + R tuşuna basarak Çalıştır penceresini açın > WSReset.exe yazın ve Tamam'a tıklayın. Ardından bir komut istemi penceresi görünecektir. Birkaç saniye sonra Windows Mağazası açılacaktır.
Bunları yaptıktan sonra indirmeye başlamadan hesabınıza çık gir yapmakta çözüm olabilir.

Windows + r tuşuna basarak çalıştır penceresini açın > WSReset.exe yazın ve Tamam'a tıklayın. Ardından bir komut istemi penceresi görünecektir. Birkaç saniye sonra Windows mağazası açılacaktır.

Hocam dediğinizi yaptım, şimdi de 3 dakikadır %1 de.

Xbox uygulamasından indirin hocam, Google'da linki var zatetn.

Uygulama yüklenirken yarısında takılı kalıyor araştırmalarım sonucunda Store'dan indirmemi söyledi herkes Store'a giriyorum ve sonuç %0 da kalması.

Microsoft Store'u resetleyin. Bir CMD komudu ile yapılıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Hocam komutlu işlemlerin hepsini yaptım nafile.

Hocam dediğinizi yaptım, şimdi de 3 dakikadır %1 de.

Uygulama yüklenirken yarısında takılı kalıyor araştırmalarım sonucunda Store'dan indirmemi söyledi herkes Store'a giriyorum ve sonuç %0 da kalması.

Hocam komutlu işlemlerin hepsini yaptım nafile.
Hocam Wi-fi'dan mı indiriyorsunuz? Telefondan internet vererek veya ethernet kablosu ile deneyin isterseniz.

Ayarlar > Hesaplar > Oturum Açma Seçenekleri'ne tıklayın, aşağı kaydırarak “Gizlilik” kısmında “Cihazımın kurulumunu otomatik olarak tamamlamak ve bir güncellemeden ve yeniden başlatmadan sonra uygulamalarımı yeniden açmak için oturum açma bilgilerimi kullan" seçeneğinin işaretini kaldırın.
Cihazınızı yeniden başlatın.
Pek olacağını düşünmesemde denemekten zarar gelmez.
Artı olarak modemide yeniden başlatabilirsiniz.

Hocam Wi-fi'dan mı indiriyorsunuz? Telefondan internet vererek veya ethernet kablosu ile deneyin isterseniz.
Sonuç aynı.

Ayarlar > hesaplar > oturum açma seçenekleri'ne tıklayın, aşağı kaydırarak “gizlilik” kısmında “cihazımın kurulumunu otomatik olarak tamamlamak ve bir güncellemeden ve yeniden başlatmadan sonra uygulamalarımı yeniden açmak için oturum açma bilgilerimi kullan" seçeneğinin işaretini kaldırın.
Cihazınızı yeniden başlatın.
Pek olacağını düşünmesemde denemekten zarar gelmez.
Artı olarak modemide yeniden başlatabilirsiniz.

Hocam olmadı maalesef denedim. Üyeliği iptal edeceğiz anlaşılan, benim gibi bu sorunu yaşayan çok fazla kişi var ve hala bir çözümü yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı