Xbox Game Pass oyunları bulut servislerinde çalışır mı?

blacklean

Decapat
Daha fazla  
Xbox Game Pass oyunları bulut servislerinde çalışır mı?
Ben Game Pass alıp oradaki oyunları hangi bulut servislerinde oynayabilirim.
PS veya GeForce NOW veya herhangi bir benzeri bir oyun Cloud servisinde oynayabilir miyim?

Böyle bir haber var ama hala geçerli mi ona bakıyorum şimdi.

Düzenleme: Hocam sadece Microsoft oyunlarını içeriyor galiba. Forza serisi + minecraft felan yokmuş. Siz yinede Geforce sitesinden bakın. Hangi oyunlar geliyomuş diye.

Evet. GFN üzerinden EA play ve ubisoft oyunlarını oynayabiliyorsun. GamePass üzerinden herhangi bir ea play veya ubisoft oyununu indir butonuna bas, daha sonra Ea play yada ubisoft launcher ı karşına gelecek. Oradan da indir yapıp indirmeyi iptal edersen oyuna artık kütüphanende gözüküyor. Böylelikle GFN üzerinden de hesabı bağlayıp oynayabilirsin. Ancak sürekli oynamak istiyorsan GamePass üyeliğini devam ettirmen gerekiyor.

Game Pass'in kendi bulut servisi olması lazım, VPN aracılığıyla giriliyor sanırım.

Yakın zamanda bir yazı okumuştum: "Game Pass GeForce Now'a geliyor" diye. Şu an için böyle bir durum olmadığını sanıyorum. Sadece bir açıklamadan ibaret gibi görünüyor.

Haber (Cumhuriyet)

Evet. GFN üzerinden EA play ve ubisoft oyunlarını oynayabiliyorsun. GamePass üzerinden herhangi bir ea play veya ubisoft oyununu indir butonuna bas, daha sonra Ea play yada ubisoft launcher ı karşına gelecek. Oradan da indir yapıp indirmeyi iptal edersen oyuna artık kütüphanende gözüküyor. Böylelikle GFN üzerinden de hesabı bağlayıp oynayabilirsin. Ancak sürekli oynamak istiyorsan GamePass üyeliğini devam ettirmen gerekiyor.
Xbox un kendi cloud servisi var ordan da vpn ile yapabilirim galiba ücretsiz

Yani o da bir seçenek. Ben bu şekilde kullandığım için yorum yaptım. Xboxun servisi nasıl oluyor? Ben bilmiyorum.
hocam peki başka bulut servisleri yokmu GFW Çok pahalı 150tl zaten aylık oyuna 50tl ödüyoruz bide bulut servisine başka ücretsiz xboxla çalışan yokmudurki

Dostum illa ki vardır ancak düşük fiyat bekleme derim. Ha düşük fiyatlı bulsan bile Türkiye'de sunucuları var mı? Yani sen ucuza aslan bile oyunu oynayamadıktan sonra bir şeye yaramaz. Bende elime para geçti diye 3 aylığına 290TL para verdim. Eğer seninde alabilme şansın varsa al dostum. 3 ayda oynayamadığın oyunları oynarsın en azından. Önümüzde ki aylarda her şeye zam gelecek. Almayı düşündüğün bir şey varsa al derim. Tabii senin kararın.

Dostum illa ki vardır ancak düşük fiyat bekleme derim. Ha düşük fiyatlı bulsan bile Türkiye'de sunucuları var mı? Yani sen ucuza aslan bile oyunu oynayamadıktan sonra bir şeye yaramaz. Bende elime para geçti diye 3 aylığına 290TL para verdim. Eğer seninde alabilme şansın varsa al dostum. 3 ayda oynayamadığın oyunları oynarsın en azından. Önümüzde ki aylarda her şeye zam gelecek. Almayı düşündüğün bir şey varsa al derim. Tabii senin kararın.
Hocam alsam bile max gamepassdeki çoğu oyun MP çoklu oyuncu için hikayeli çok az oyun var onlar için de değmez RE4 olsa yeni çıkanlardan felann hikayeli sarar belki ama şuan için mantıksız Zaten 100mb net var laptopda 1050gtx idare ediyor

Yeni konular

Geri
Yukarı