Çözüldü Game Pass PC üyeliği gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

elektr00

Decapat
Daha fazla  
BF 1 oynamak için Game Pass aldım. EA Desktop uygulamasına Xbox hesabımla da giriş yapıyorum ancak ücret istiyor. Ayrıca sol üstte Game Pass seçeneği gözükmüyor.

Çözüm
Doğru uygulamada olduğuna emin misin? Microsoft üzerinden Xbox uygulamasını indirmen gerekiyor. Aarayüze bakarak konuşuyorum sanırım yanlış uygulama üzerinden bakıyorsun.

Eki Görüntüle 2017305

Baktığın BF1 sürümüde yanlış zaten Game Pass'te en üst paket olan BF1 var.

Uygulama doğru. Sildim tekrar yükledim düzeldi sanırım. Sonucu paylaşırım.

1700129324940.png

BF 1 oynamak için Game Pass aldım. EA Desktop uygulamasına Xbox hesabımla da giriş yapıyorum ancak ücret istiyor. Ayrıca sol üstte Game Pass seçeneği gözükmüyor.

45 - 60 dk içerisinde üyelik aktif oluyor. Üyelik aktif değilken Xbox ve EA Desktop'larını indirince üyelik gözükmüyor silip tekrar yüklemek gerekiyor. Sebebi buymuş.
Xbox uygulamasına gir oyunu seç EA App yönlendir de ya da yükle tuşuna bas otomatik EA App açılacak ve kütüphanene ekleyecek.

Yönlendir veya yükle seçeneğini göremedim. Şu an oyunu EA Play üzerinden kendim indiriyorum. Ayrıca halen Game Pass ile alakalı bir şey çıkmadı.

Dosya Ekleri

• 1700128647398.png
    1700128647398.png
    609 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleyen: Moderatör:
Yönlendir veya yükle seçeneğini göremedim. Şu an oyunu EA Play üzerinden kendim indiriyorum. Ayrıca halen Game Pass ile alakalı bir şey çıkmadı.

Doğru uygulamada olduğuna emin misin? Microsoft üzerinden Xbox uygulamasını indirmen gerekiyor. Aarayüze bakarak konuşuyorum sanırım yanlış uygulama üzerinden bakıyorsun.

1700128915563.png

Eki Görüntüle 2017305

Uygulama doğru. Sildim tekrar yükledim düzeldi sanırım. Sonucu paylaşırım.

1700129324940.png

45 - 60 dk içerisinde üyelik aktif oluyor. Üyelik aktif değilken Xbox ve EA Desktop'larını indirince üyelik gözükmüyor silip tekrar yüklemek gerekiyor. Sebebi buymuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı