Game Pass üyeliği bitince Minecraft hala oynanabilir mi?

Z3dO

Centipat
Yer
Valentine
Daha fazla  
Game Pass içindeki Minecraft varmış sanırsam. Game Pass üyeliği almak hem ucuz ve uygun. Fakat bir anda da Minecraft mı satın alsam diyorum, fiyat da biraz tuzlu 199 TL civarı. Game Pass aldıktan sonra üyelik bitince bir daha oynayabiliyor muyum Minecraft'ı? Bu olayı merak ettim.

Game Pass içindeki Minecraft varmış sanırsam. Game Pass üyeliği almak hem ucuz ve uygun. Fakat bir anda da Minecraft mı satın alsam diyorum, fiyat da biraz tuzlu 199 TL civarı. Game Pass aldıktan sonra üyelik bitince bir daha oynayabiliyor muyum Minecraft'ı? Bu olayı merak ettim.

Oynayamıyorsunuz, zaten birkaç ay sonra Microsoft'taki fiyatını çıkarıyor bence 200 TL'ye. Java&bedrock ın bulunduğu paketi satın alın. Sitesinde daha pahalıya satılıyor ayrıca bence bir zam gelmeden alın derim.

Ancak diğer gelen oyunlar?

Ben oyun kiralamayı sevmiyorum şahsen indirimde alıyorum sonrasında istediğim zaman oynuyorum ve benim indirme hızım çok düşük Microsoft Flight Simulator almak istesem 200 GB falan indirene kadar zaten Allah bilir kaç gün geçecek hem neredeyse bütün yeni oyunlar 50-60 GB ve yaz tatilinin bitmesine az kaldı okullar, işler başladığında o kadar oyunu oynamak için o kadar vakit olmayacak ben böyle düşünüyorum o yüzden bence satın almak daha mantıklı.
(Arkadaşın internet hızı durumu daha iyi olabilir zaten kendi kararı ben fikrimi söyledim.)

Geri
Yukarı