Game Pass ortak hesapla Minecraft Premium oynanabilir mi?

celilemrednsmnt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, XFX RX 5700 XT Double Dissipation, GoodRam 2x8 16 GB 3600 MHz, B450M Dragon, Kioxia Exceria G2 1 TB, Snowman T6, WD 1 TB HDD, Frisby 9320G Mesh.
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Ortak hesapla kullanılan Xbox Game Pass olayını biliyorsunuzdur. Ben Xbox üzerinden istediğim oyunu yükleyip oynayabiliyorum bunda sıkıntı yok. Fakat Minecraft bir Launcher'a sahip olduğu için doğrudan Xbox üzerinden açılmıyor. Önce Launcher açılıyor oradan hesabımı girip öyle oyunu açabiliyorum. Ve ortak hesap olarak kullandığım kişisel hesabımı girdiğimde Java sürümü için sadece demo açılabiliyor.

Benzer bir durum EA oyunları için de geçerli. Need for Speed'in herhangi bir oyunu için yükleye tıklıyorum. Bana EA Play Launcher'ını yükletiyor. EA üzerinde giriş yaptıktan sonra sanki Xbox aracılığıyla girmemişim gibi davranıp oyunu satın almamı istiyor yüklemek için.

Bunun bir çözümü var mıdır? Yardımlarınızı bekliyorum.

Microsoft Store hesabını Game Pass hesabı yap ve Xbox uygulamasında kini kendi hesabın yap. EA Play'e de kendi hesabınla giriş yap. Ben bu şekilde kullanıyordum.

Ortak hesap kullanmak için Microsoft Store'a Game Pass olan hesabı, Xbox uygulamasına da kişisel hesabımı girmem gerekiyor. Bahsettiğiniz şey benim sorunumla ilgili değil.

Ortak hesap kullanmak için Microsoft Store'a Game Pass olan hesabı, Xbox uygulamasına da kişisel hesabımı girmem gerekiyor. Bahsettiğiniz şey benim sorunumla ilgili değil.

Hayır tam olarak senin sorununla ilgili. Ben bu şekilde çözdüm o sorunu.

Hayır tam olarak senin sorununla ilgili. Ben bu şekilde çözdüm o sorunu.
Hocam ben de zaten aynen o şekilde yaptım. Şimdi tekrar kontrol ettiğimde aynı sorun devam ediyor.

Geri
Yukarı