Game Pass Ultimate farkı nedir?

BerkeT

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Game Pass ultime almayı düşünüyorum fakat PC oyuncusuyum. Xbox konsolum yok.
Sizce hangi paketi almalıyım?

Merhaba,

Ultimatein benim hatırladığım tek avantajı xCloud üzerinden destekleyen oyunları GeForce NOW gibi buluttan bilgisayarınıza oyunu kurmadan oynayabilmeniz. (Bağlanırken VPN kullanmanız gerekiyor, oyuna girdikten sonra VPN'i kapatabiliyorsunuz)

Merhaba,

Ultimate genelde hem Xbox hem de PC'den oynayanların işine yarıyor. Sadece PC'den oynayacaksan PC Game Pass al.

Ultimate genelde hem Xbox hem de PC'den oynayanların işine yarıyor. Sadece PC'den oynayacaksan PC Game Pass al.

Ultimate'in benim hatırladığım tek avantajı xCloud üzerinden destekleyen oyunları GeForce NOW gibi buluttan bilgisayarınıza oyunu kurmadan oynayabilmeniz. (bağlanırken VPN kullanmanız gerekiyor, oyuna girdikten sonra VPN'i kapatabiliyorsunuz)

PC Game Pass alın geçin hocam, gayet dolu dolu bir kütüphanesi var. EA Play oyunlarını da oynayabiliyorsunuz.

GeForce NOW gibi bir özelliği bulunuyorsa benim için faydalı olabilir. Şahsen 1 gbit internetim var. Eğer bu özellik varsa Ultimate alabilirim.

GeForce NOW gibi bir özelliği bulunuyorsa benim için faydalı olabilir. Şahsen 1 gbit internetim var. Eğer bu özellik varsa Ultimate alabilirim.
Pardon yanlış anlamışım. Öyle bir özellik var, evet. O zaman alabilirsiniz Ultimate’i. Onun burada bir rehberi vardı diye hatırlıyorum.

Evet var ama dediğim gibi bağlantı yaparken VPN açıķken bağlanıyorsunuz, oyuna girdikten sonra VPN'i kapatabilirsiniz ya da hızınız zaten çok iyiyse VPN'le de oyuna devam edebilirsiniz.

Bu arada şunu da belirteyim, xCloud'dan oynayabilmek için kontrolcü gerekiyor, klavye mousela oynanamıyor. Bunu da belirteyim.

Evet var ama dediğim gibi bağlantı yaparken VPN açıķken bağlanıyorsunuz, oyuna girdikten sonra VPN'i kapatabilirsiniz ya da hızınız zaten çok iyiyse VPN'le de oyuna devam edebilirsiniz.

Bu arada şunu da belirteyim, XCloud'dan oynayabilmek için kontrolcü gerekiyor, klavye fareyle oynanamıyor. Bunu da belirteyim.

PS4 kolu ile oynanabilir mi?

Geri
Yukarı