Xbox Game Pass Ultimate vs Game Pass Core

sadece1eren

Hectopat
Tekrar tekrar gelen zamlar canımı sıkmaya başladı. 210 lira aylık Ultimate alıyorum. Sadece konsol içinde oyun oynamak için alıyordum ama Core planını gördüm 3 aylık 200 TL. Nedir bu Core paketi? Oyunlarda azalma oluyor mu Ultimate göre?

Tekrar tekrar gelen zamlar canımı sıkmaya başladı. 210 lira aylık Ultimate alıyorum. Sadece konsol içinde oyun oynamak için alıyordum ama Core planını gördüm 3 aylık 200 TL. Nedir bu Core paketi? Oyunlarda azalma oluyor mu Ultimate göre?

Eski adı ile Xbox Gold. Şu an içinde oyun var mı bilmiyorum ama önceden Online içindi 2 tane de bedava oyun verirdi.

Önceden yıllık Game Pass almak için kullanılıyordu, yine şimdi var mı bilmiyorum.

Game Pass Core:
Konsolda çevrimiçi çok oyunculu oynama, 25'ten fazla yüksek kaliteli oyunun yer aldığı bir katalog, özel fırsatlar ve daha fazlasını içeren Game Pass Core ile tanışın.

Game Pass Ultimate:
Konsolda veya bilgisayarda yüzlerce yüksek kaliteli oyunu tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayın. Ultimate ile oynayabileceğiniz yeni bir oyun her zaman vardır. 100'den fazla yüksek kaliteli oyundan oluşan bir kitaplığa erişin.

Core planı online oyunlarda kullanılan bir şey. Ultimate gibi bütün oyunları içermiyor.

Hocam uzun lafın kısası PC oyunu yok core'da neredeyse, XBOX anywhere yazan oyunlar PC'de de oynanabilir lakin bunlar sadece Ultimate ve PC game pass sürümlerinde mevcut.

Geri
Yukarı