Game Pass Ultimate'ın farkı nedir?

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
iyi günler,. Bu konuda kafam biraz karışık. Öyle her tarzda oyun oynayan birisi değilim. Red Dead Redemption'un Game Pass kütüphanesine eklenmesi ile Game Pass'i alma isteğim daha çok arttı 😅

Xbox'un sitesine girdiğimde Game Pass Ultimate falan yazan bir şeyler gördüm. Ben 30 TL diye biliyorum Game Pass'i, Ultimate 50 TL sanırım, onun ne farkı var? 🙂

iyi günler,. Bu konuda kafam biraz karışık. Öyle her tarzda oyun oynayan birisi değilim. Red Dead Redemption'un Game Pass kütüphanesine eklenmesi ile Game Pass'i alma isteğim daha çok arttı 😅

Xbox'un sitesine girdiğimde Game Pass Ultimate falan yazan bir şeyler gördüm. Ben 30 TL diye biliyorum Game Pass'i, Ultimate 50 TL sanırım, onun ne farkı var? 🙂
1628069974827.png

Game Pass Ultimate içerisinde Game Pass bilgisayar+Game Pass konsol+Xbox Live Gold bulunduruyor. Bilgisayar için gerekli değil ama konsol kullanıyorsan Game Pass Ultimate almak daha mantıklı bence.
Konsol için Game Pass Ultimate olmayan sürümde EA Play yok.

PC Game Pass kütüphanesindeki + Xbox Game Pass kütüphanesindeki oyunları oynamanı + Xbox üzerinden oyuncular ile Online olarak oynamanı sağlıyor.

Ayrıca bir bilgi vereyim. Gamepass Ultimate'yi nasıl ucuza getirebilirim derseniz eğer?
Plati(nokta)ru adında bir site var. Bu siteden 12+1 aylık gamepass ultimate keyi 24 dolara (200 TL) alabilirsiniz.
Direk key satın alırsınız. Öyle çalıntı hesap vs. almıyorsunuz. Keyi kendiniz aktif edebilirsiniz. Region kısıtlaması yok.

Not : Söz konusu siteyi forumda yazmak yasaksa mesajımı düzeltebilirim.

Geri
Yukarı