Xbox Game Pass ve Game Pass Ultimate farkı

Izzet_1994

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel i5 12400f
MBO: B760-M Gigabyte Gaming ddr4
GPU: RTX 4060 Asus Dual White OC
RAM: 32GB 3200 MHz ddr4
SSD: 1TB Nvme M.2
PSU: 750w DeepCool PF750
COOLER: AG400 Led DeepCool
CASE: DK361 White
FAN: White 120mm DeepCool A-RGB
CABLE: ASIAN HORSE
Game Pass ve Game Pass Ultimate'nin verdiği oyunlar farklı mı? Mesela bana dediler sadece Game Pass aldığın için Forza 5 Online oynamazsın bu doğru mu?

Game Pass Ultimate aboneliğinin içinde Xbox Game Pass Core aboneliği dahil. Bu abonelik konsollarda çevrimiçi oyun oynamaya yarıyor. Eğer PC'de kullanacaksan sadece Game Pass alabilirsin.

Yanlış bilgi
Ultimate sürümünü alırsan hem her iki platform için kullanmış olursun hem de Live Gold üyeliği de yanında gelmiş olur. Sadece düz Game Pass'te yalnızca 1 platformdan yararlanabilirsin. Ayrıca online oynayamazsın bunu da belirtmiş olayım.

Game Pass Ultimate aboneliğinin içinde Xbox Game Pass Core aboneliği dahil. Bu abonelik konsollarda çevrimiçi oyun oynama yarıyor. Eğer PC'de kullanacaksan sadece Game Pass alabilirsin.

Sadece PC'da kullanacağım dediler Ultimate alırsan xlive veriyor yoksa Online oynamazsın.

Ultimate sürümünü alırsan hem her iki platform için kullanmış olursun hem de live Gold üyeliği de yanında gelmiş olur. Sadece düz Game Pass'te yalnızca 1 platformdan yararlanabilirsin. Ayrıca Online oynayamazsın bunu da belirtmiş olayım.

Ultimate alırsam oynayabilir miyim PC'da?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece pcda kullanıcam dediler ultimate alırsan xlive veriyor yoksa online oynamassın
Xbox Live Gold isim değiştirdi ve Game Pass Core oldu. Bu sadece konsollarda işe yarıyor. PC için gereksiz. Eğer PC'de online oynamak istiyorsanız normal Game Pass almanız yeterli.

Xbox live Gold isim değiştirdi ve Game Pass Core oldu. Bu sadece konsollarda işe yarıyor. PC için gereksiz. Eğer PC'de Online oynamak istiyorsanız normal Game Pass almanız yeterli.

Normal Game Pass aldım 12 ay.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal aldığım
Eki Görüntüle 1987269

Ultimate almak istiyorum böyle tarih vermiş geri tarihim ne oldu peki onu anlamadım.
Eki Görüntüle 1987271
Eskiden Live Gold veya normal Game Pass aboneliğinizi Ultimate versiyona dönüştürünce süre azalmıyordu fakat Xbox artık bu açığı kapattı. Resimde de görüldüğü gibi artık dönüştürme aşamasında aboneliğinizin birkaç ayını alıyor. Normal bitiş tarihiniz ekim olarak gözükürken Ultimate aboneliğine çevirilirse temmuz ayında biteceğini söylüyor herhalde.

Geri
Yukarı