Game Pass yüklü oyunları açmıyor ve tekrar yüklemiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Lerpo343

Decapat
Daha fazla  
İyi günler, Game Pass üyesiyim uzun zamandır. Yüklediğim oyunları Max. 2 hafta falan düzgün bir şekilde oynayabiliyorum bir süre sonra yüklü oyunları görmemeye veyahut açmamaya başlıyor bunun nedenini veya daha önceden bu sorunu yaşayıp çözebilen var ise yardımcı olursa sevinirim. Görselleri de ekliyorum şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• cvp.png
    cvp.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 30
  • cvp.png
    cvp.png
    268,1 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir aylık Game Pass deneyimim sonrası üyeliğimi iptal ettim bu kadar kötü çalışan bir sistem görmedim.

Bazı merak ettiğim küçük oyunları oynadım bitirdim. Büyük oyunlarda ciddi problemler olabiliyor. Örneğin Mfs 20, Forza Horizon 4 gibi

Yaşadığım sıkıntılar..

1) Oyun yüklü açmaya çalışıyorsunuz güncelleme diyor yüklüyor. Sonra tekrar deniyorsunuz tekrar güncellemeye çalışıyor. Yani oyuna ulaşamıyorsunuz. Tekrar silip yüklemek zorunda kalıyorsunuz.

2) Kaç kez hesap bilgilerim doğru olmasına rağmen sisteme giriş yapamadım sürekli şifre değiştirerek girdim. Bir süreden sonra insanı geren bir duruma dönüşüyor.

3) Büyük oyunları yüklemek için çok ciddi süreler beklemek zorundasınız. O kadar yavaş yükleme hızları var ki bazı oyunları yüklemek için gün aşırı beklemeniz gerekiyor.

Bu ve bunun gibi sebeplerle ben iptal ettim.

Çözüm bulmak isterseniz desteğe yazın fakat net ve çözüm olacak bir cevap vermiyorlar.

Bir aylık Game Pass deneyimim sonrası üyeliğimi iptal ettim bu kadar kötü çalışan bir sistem görmedim.

Bazı merak ettiğim küçük oyunları oynadım bitirdim. Büyük oyunlarda ciddi problemler olabiliyor. Örneğin Mfs 20, Forza Horizon 4 gibi

Yaşadığım sıkıntılar..

1) Oyun yüklü açmaya çalışıyorsunuz güncelleme diyor yüklüyor. Sonra tekrar deniyorsunuz tekrar güncellemeye çalışıyor. Yani oyuna ulaşamıyorsunuz. Tekrar silip yüklemek zorunda kalıyorsunuz.

2) Kaç kez hesap bilgilerim doğru olmasına rağmen sisteme giriş yapamadım sürekli şifre değiştirerek girdim. Bir süreden sonra insanı geren bir duruma dönüşüyor.

3) Büyük oyunları yüklemek için çok ciddi süreler beklemek zorundasınız. O kadar yavaş yükleme hızları var ki bazı oyunları yüklemek için gün aşırı beklemeniz gerekiyor.

Bu ve bunun gibi sebeplerle ben iptal ettim.

Çözüm bulmak isterseniz desteğe yazın fakat net ve çözüm olacak bir cevap vermiyorlar.
Desteğe yazdım iki gündür beklemedeyim, bir de buraya yazayım dedim.

Ben son 1 aydır sürekli yaşıyorum sanırım nedeni harici diske yüklememden dolayı ama onca zaman harici disk kullandım ilk kez karşılaşıyorum böyle bir sorun ile, belki başka bir sebepten olabilir diye burada da sorayım dedim.

Geri
Yukarı