Game Pass'dan yüklenen Doom Eternal silinemiyor

NecoTheGrim

Kilopat
Yer
İstanbul/Güngören
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar mühendisliği öğrencisi
Merhabalar. Başlıkta gördüğünüz gibi Doom Eternal'ı silemiyorum. Önceden bir konu daha açmıştım Doom ve Game Pass ile alakalı ama Doom'u bir şekilde oynayıp bitirdim. Şimdi ise Game Pass üzerinden oyunu sildim ama oyunun dosyaları hala C diskimde. Windowsapps üzerinden oyunun dosyasını buldum ama silemiyorum; bu klasörde değişiklik yapabilmeniz için System size izin vermelidir şeklinde uyarı alıyorum. Anlayacağınız şu an diskimin 100 GB'lık kısmını kullanamıyorum ve yardımınız lazım. Şimdiden teşekkür ederim 👍
(Bu arada yaşadığım sorunu çoğu oyuncu Forza Horizon 5'de de yaşamış)

Son düzenleyen: Moderatör:
Deneyebilirsiniz hocam.
Olmadı maalesef. Zaten izinler verilmiş gözüküyor.
Deneyebilirsiniz hocam.
Her defasında bu uyarıyı alıyorum:

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2022.03.12 - 13.00.08.54 (2).png
    Desktop Screenshot 2022.03.12 - 13.00.08.54 (2).png
    725 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Belki yardımcı olabilir.

Belki yardımcı olabilir.
Yok abi bu da olmuyor delirecem cidden. 2 aydır Game Pass kullanıyorum, o kadar bug kaynıyor ki pişman oldum kullandığıma.

Yerel bir yönetici hesabı oluşturup deneyin.
Bazen yönetici bile olsanız gerekebilir.
"Windows'da yerel kullanıcı veya yönetici hesabı oluşturma" Windows'da yerel kullanıcı veya yönetici hesabı oluşturma
Yok abi bu da olmadı. WindowsApps için yönetici izinlerini o yönetici hesabına aldım ama yine Windows sağ olsun engelliyor. Başka bir öneriniz var mı? Yoksa format atıcağım. Cidden öfkeliyim, koskoca Microsoft'un kepazeliklerinden sıkıldım artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı