Xbox Game Pass'in verdiği AC Valhalla DLC içeriyor mu?

MertAli37

Decapat
Daha fazla  
Game Pass ile AC Valhalla indirdim. Ama oyunun hangi sürümü olduğu yazmıyor. Game Pass'in verdiğinde DLC'ler dahil mi? AC'in DLC'leri çok ayrı zevkli oluyor. Ona göre Full sürümü başka türlü indireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forgotten Saga, River Raids, Isle of Skye, Mastery Trials, the Mirage crossover mission, and the Final Chapter var.

Dawn of ragnarok, Siege of Paris ve wrath of the druids yok.
Dostum selam, şuan Ubisoft üzerinde Assassin's Creed Valhalla Complete Edition üzerinde güzel bir indirim var 2.400 liradan 500 şuan ve şeyi merak ettim yazdığın DLCleri de görünce. Şimdi ben o Complete Edition paketini alsam söylediğin DLCsler yani: Forgotten Saga, River Raids, Isle of Skye, Mastery Trials, the Mirage crossover mission, and the Final Chapter, Dawn of ragnarok, Siege of Paris ve wrath of the druids paktleri oluyor mu?

Complete Edition paketini alsam söylediğin DLCsler yani: Forgotten Saga, River Raids, Isle of Skye, Mastery Trials, the Mirage crossover mission, and the Final Chapter, Dawn of ragnarok, Siege of Paris ve wrath of the druids paktleri oluyor mu?
Evet paketin amacı zaten o adı üstünde Complete Edition gönül rahatlığıyla eğer ki bu paketleri ben oynarım en az 350 400 saat gömerim sıkılmam diyorsanız öneririm.

Dostum selam, şu an Ubisoft üzerinde Assassin's Creed Valhalla Complete Edition üzerinde güzel bir indirim var 2.400 liradan 500 şu an ve şeyi merak ettim yazdığın DLC'leri de görünce. Şimdi ben o Complete Edition paketini alsam söylediğin DLCsler yani: Forgotten Saga, River Raids, Isle of Skye, Mastery Trials, the Mirage crossover mission, and the Final Chapter, Dawn of ragnarok, Siege of Paris ve wrath of the druids paktleri oluyor mu?

Complete Edition'da hepsi var evet. Fakat bu paraya değer mi bilmiyorum. Eğer oynayacaksanız dediğim gibi DLC'leri sırayla oynamayı unutmayın yoksa işin içinden çıkamazsınız, aşırı fazla içerik var.

Geri
Yukarı