Game Pass'tan oyun önerisi

ikiikiyedi

Decapat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar mühendisi
Selam dostlar. Ben artık Online oyun oynamaktan sıkıldım. Az önce Game Pass aldım. Bana, şöyle odanın ışığını kapatıp oynayacağım, başladığımda birkaç saat saracak chill (fazla yorsun istemiyorum) oyun önerebilir misiniz? FPS yanlısı değilim artık çok sıkıldım FPS oyunlardan. Single olmak zorunda değil arkadaşlarım ile de oynayabilirim. Ayrıca Xbox'ta yok ise pahalı olmadığı sürece yine önerebilirsiniz. Bilgisayarım her türlü oyunu kaldırır. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlarınla oynayacaksan golf with your friends var biz 3 kişi hep gireriz sarıyor. Gang Beasts'de arkadaşlarla oynamak için iyi. Halo Infinite de deneyebilirsin ben zevk aldım oynarken ama FPS'den sıkıldım diyorsun. Bir de EA Play'le gelen oyunlar var Star Wars vs. onları deneyebilirsin ben oynamaya vakit bulamadım daha. En iyisi Minecraft oyna arkadaşlarınla.

Selam dostlar. Ben artık Online oyun oynamaktan sıkıldım. Az önce Game Pass aldım. Bana, şöyle odanın ışığını kapatıp oynayacağım, başladığımda birkaç saat saracak chill (fazla yorsun istemiyorum) oyun önerebilir misiniz? FPS yanlısı değilim artık çok sıkıldım FPS oyunlardan. Single olmak zorunda değil arkadaşlarım ile de oynayabilirim. Ayrıca Xbox'ta yok ise pahalı olmadığı sürece yine önerebilirsiniz. Bilgisayarım her türlü oyunu kaldırır. Teşekkürler.
Hades.

Star Wars: Jedi Fallen Order.

Game Pass'in içinde EA Play var. Oradan indirebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hesaplar birbirleriyle bağlantılı ama EA Play'i kullanamıyorum çözümünü de bulamadım

Geri
Yukarı