Xbox Game Pass'teki oyunu Steam'deki arkadaşlarla nasıl oynanır?

xArtyom

Decapat
Daha fazla  
Human: Fall Flat'ı arkadaşlarla oynamak istiyoruz. Bende Game Pass var onlar da Steam'de mevcut beraber oynama şansımız yok mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_18.png
    Screenshot_18.png
    31,6 KB · Görüntüleme: 47
Hocam siz denedinizde olmadı mı yoksa olmayacağını mı düşünüyorsunuz?
Eğer çok istiyorsanız Human: Fall Flat en son 10 lira falandı alın gitsin.

Hocam denememiştim indirmeden bilgi alayım dedim. Hallettim çözdüm olayı teşekkürler size de.

Hocam denememiştim indirmeden bilgi alayım dedim. Hallettim çözdüm olayı teşekkürler size de.

Ve ana amaç Human: Fall Flat'tan çok diğer oyunları oynayıp oynayamayacağımdı çözdüğümü düşünüyorum

Ve ana amaç Human: Fall Flat'tan çok diğer oyunları oynayıp oynayamayacağımdı çözdüğümü düşünüyorum.

Üstünden birkaç ay geçmiş ama sorunu nasıl çözdün, söyleyebilir misin? Bende arkadaşım ile Human: Fall Flat oyununu oynamayı istiyorum, ben Game Pass'ten o Steam'den giriyor ve hiçbir türlü birlikte oynayamıyoruz, nasıl çözdün?

Üstünden birkaç ay geçmiş ama sorunu nasıl çözdün, söyleyebilir misin? Bende arkadaşım ile Human: Fall Flat oyununu oynamayı istiyorum, ben Game Pass'ten o Steam'den giriyor ve hiçbir türlü birlikte oynayamıyoruz, nasıl çözdün?

Çok geç cevaplıyorum nedense bildirimini görmemişim. Çözdüm derken oynanamadığını öğrendim crossplay muhabbeti konsol ve PC'yi içeriyor anladığım kadarıyla başka oyunlarda denedim ancak çalışmadı.

Çok geç cevaplıyorum nedense bildirimini görmemişim. Çözdüm derken oynanamadığını öğrendim crossplay muhabbeti konsol ve PC'yi içeriyor anladığım kadarıyla başka oyunlarda denedim ancak çalışmadı.

Bazı oyunlar lobi için davet kodu gibi özellikler içeriyor. Bu sayede Steam-Xbox-Epic gibi platformlar arası oynayabiliyorsunuz. Mesela buna örnek olarak World War Z oyunu. Her oyunda yok tabi.

Tamamdır anladım, yine de teşekkürler, iyi günler.

Geri
Yukarı