Game Pass'ten indirilen Forza Horizon 5 açılmıyor

Mustafaqw

Hectopat
Daha fazla  
Game Pass alıp Forza Horizon 5 indirdim fakat oyun açılmıyor. Oyun başlatılıyor yazısından sonra birden kapanıyor. Çözümünü bilen var mı?

Ekteki görselde yer alan bölümden ilk olarak "Onar" butonuna tıklayıp oyunu çalıştırmayı deneyin. Eğer işe yaramazsa "Sıfırla" butonuna basıp oyunu tekrar çalıştırmayı deneyin.

1709372159341.png

Ekteki görselde yer alan bölümden ilk olarak "onar" butonuna tıklayıp oyunu çalıştırmayı deneyin. Eğer işe yaramazsa "sıfırla" butonuna basıp oyunu tekrar çalıştırmayı deneyin.

Eki Görüntüle 2130610

Hocam bu sefer de oyuna gidikten sonra bilgisayarınız için optemize ediliyordan sonra atıyor.

Donanım bilgilerinizi paylaşın. Tüm parçalarınızın oyun için yeterli olduğuna ve desteklediğine emin olun. Varsa sürücü güncellemelerini uygulayın.

Donanım bilgilerinizi paylaşın. Tüm parçalarınızın oyun için yeterli olduğuna ve desteklediğine emin olun. Varsa sürücü güncellemelerini uygulayın.

Oyunu zaten daha önce de oynadım sistemim yeterli düzeyde. Sürücü güncellemelerini de yaptım fakat hiçbir şekilde oyuna giriş yapamıyorum.

Geri
Yukarı