Game Pass'ten İndirilen Oyun Silinmesine Rağmen Yer Açılmadı

Wone

Kilopat
Daha fazla  
Selam, daha önceden Xbox Game Pass'den Forza Horizon 5 indirmiştim. Artık oynamadığım için Windows 11 ayarlar kısmından program ekle veya kaldıra girip oradan oyunu kaldır yaptım fakat oradan kaldırılıp gitmiş olmasına rağmen hala diskte yer açılmadı."C:\program Files\WindowsApps" kısmına girip kontrol etsemde orada yok oyun. NVIDIA GeForce Experience'dan kontrol sağladığımda oyunun klasörünün ismi gözüküyor girip baktığımda ise klasör yok silinmiş ama boş alan açılmıyor disk temizleme aracını vs. denedim fakat hala hiçbir türlü açılmadı. CCleaner'dan araçlar kısmında baktığımda ise program kaldır yerinde orada da gözükmüyor oyun fakat boş alan açılmıyor. Sorunumu çözmeye yardımcı olabilirseniz çok minnettar olurum herkese iyi sosyaller.

Dosya Ekleri

• fh5.png
    fh5.png
    59,4 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, daha önceden Xbox Game Pass'den Forza Horizon 5 indirmiştim. Artık oynamadığım için Windows 11 ayarlar kısmından program ekle veya kaldıra girip oradan oyunu kaldır yaptım fakat oradan kaldırılıp gitmiş olmasına rağmen hala diskte yer açılmadı."C:\program Files\WindowsApps" kısmına girip kontrol etsemde orada yok oyun. NVIDIA GeForce Experience'dan kontrol sağladığımda oyunun klasörünün ismi gözüküyor girip baktığımda ise klasör yok silinmiş ama boş alan açılmıyor disk temizleme aracını vs. denedim fakat hala hiçbir türlü açılmadı. CCleaner'dan araçlar kısmında baktığımda ise program kaldır yerinde orada da gözükmüyor oyun fakat boş alan açılmıyor. Sorunumu çözmeye yardımcı olabilirseniz çok minnettar olurum herkese iyi Sosyaller.

Bir ara bende de olmuştu 70GB yer açılmamıştı çözememiştim format atmıştım.

@26318 diğer arkadaşın konusunda bahsettiklerinizin hepsini denedim hocam fakat onlarda bir işe yaramadı yukarıda bahsettiklerimi okursanız çok değişik bir durum içerisindeyim.

Geri
Yukarı