Game Pass'ten oyun önerisi

hakanaktas

Decapat
Selamlar iyi forumlar şu anda elimde 1 aylık Game Pass üyeliği var. Hazır bulmuşken bir Witcher 2, RDR falan oynar yoluma bakarım diye düşünmüştüm fakat ne Witcher 2'yi (3' oynadım) ne RDR'yi ne de aradığım bazı oyunları bulabildim bu tür oyunları kapsamıyor mu acaba?(Normal üyelik) veya sizin elinde Game Pass varken kesinlikle oynamalısın dediğiniz oyunlar nelerdir? Fikir verirseniz sevinirim.

Forza oynadıysanız bilgi verir misiniz oyun nasıl işliyor story modu falan var mı yoksa dümdüz drift mi atıyoruz?

Tam da story modu var denilmez aslında bir yarış etkinliği oluyor ona katılıyorsunuz populerlik falan oluyor ben gayet sevdim mekaniklerini oyunun yarış oyunu işte ama cidden çok iyi yapmışlar.

Tam da story modu var denilmez aslında bir yarış etkinliği oluyor ona katılıyorsunuz populerlik falan oluyor ben gayet sevdim mekaniklerini oyunun yarış oyunu işte ama cidden çok iyi yapmışlar.

Klavye ile acı çeker miyim eğlendirir mi ne dersiniz? (not: En dandik direksiyonlar bile 700 TL WoW)
RDR2 eskiden Game Pass'te bulunuyordu, daha sonra kaldırıldı. Oyun önerisi olarak like a Dragon öneririm.

Kanka önceki yakuza oyunlarını bitirmedim direkt like a Dragon oynasam sıkıntı yaratır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı