GAME+ rezilliği

GeForce NOW'un Türkiye sunucuları gayet mükemmel çalışıyor. 25 Mbps internetime rağmen sıkıntısız oynayabiliyorum. Buradaki tek sorun kullandığınız cihazdır. Cihazınızın performansı, GeForce NOW'dan aldığınız performansı ciddi anlamda etkiliyor. GeForce Now Performansı Cihaz İle Doğru Orantılı - GFN Performans Analizi

Bunu yaşayan çok kişi var ben dahil ve Avrupa sunucuları sorunsuz oynatıyor bana. Sadece Gameplus'da oluyor bu sorun.

Bunu yaşayan çok kişi var ben dahil ve Avrupa sunucuları sorunsuz oynatıyor bana. Sadece GAME+'da oluyor bu sorun.
Türkiye'de genel cihaz kalitesi düşük olduğu için bu sorunlar çok daha yaygın gözlemleniyor. Telefonunuz varsa oradan deneyin. Bilgisayarda ise tarayıcıdan kullanmayı deneyin.

Türkiye'de genel cihaz kalitesi düşük olduğu için bu sorunlar çok daha yaygın gözlemleniyor. Telefonunuz varsa oradan deneyin. Bilgisayarda ise tarayıcıdan kullanmayı deneyin.
Hocam tarayıcıdan nasıl kullanacağım çok bakındım ama bulamadım. https://play.geforcenow.com bu linkte game+ ile giriş yap gibi bir seçenek yok.

Geri
Yukarı