GAME+ rezilliği

2 defa 3 aylık üyelik aldım. 24 Mbps ile 1440x900 çözünürlükte akıcı bir şekilde R6S oynayabiliyorum. Şu ana kadar en fazla 1-2 oyundan atmıştır. Firmayı savunmak adına demiyorum ama sorun sizden kaynaklanıyor da olabilir.

2 defa 3 aylık üyelik aldım. 24 Mbps ile 1440x900 çözünürlükte akıcı bir şekilde R6S oynayabiliyorum. Şu ana kadar en fazla 1-2 oyundan atmıştır. Firmayı savunmak adına demiyorum ama sorun sizden kaynaklanıyor da olabilir.

Bundan 2 ay öncesine kadar EU sunucu kullanıyordum. Bu sorun 2 - 3 kere oldu ama Game+'da hergün birkaç kez oluyor. 1920x1080 oynuyorum EU'dan beri.

Kendi beceremeyip hata alan sistemi suçluyor. Düzgün hızınıza göre ayar yaparsanız herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Neredeyse 2 yıldır GFN kullanıyorum bana ayar yapmayı anlatmayın isterseniz. Ben burda körü körüne suç atmıyorum. EU'da olmayan sorun TR'de olunca tabiki şirketi suçlayacağım.

Ben ne güzel eu sunucularında oynuyordum. Bu çöp şirket Türkiye'den eu aboneliğini devam ettirmeyi engellediği için zorla ve istemeden GAME+ aldım. VPN ile almayı denedim fakat GFN izin vermiyor. Önüne gelen her yayıncıya reklam vermekten adam akıllı sunucu yapacak paraları kalmamış.

Eğer her gün kafasına göre oyununuzun kapanmasını, internetinizde zerre sıkıntı yokken internet yok deyip oyundan atılmak, oyun içerisinde kasma, donma, drop sorunları yaşamak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum. Oyun zevkinin içine etmekte üstüne yok. Verdiğim para haram olsun.

Avrupa sunucusunda oynayanların hesabı mı siliniyor tam anlamadım kusura bakmayın. Bende Avrupa sunucuların da oynuyorum da.

Ben ne güzel eu sunucularında oynuyordum. Bu çöp şirket Türkiye'den eu aboneliğini devam ettirmeyi engellediği için zorla ve istemeden GAME+ aldım. VPN ile almayı denedim fakat GFN izin vermiyor. Önüne gelen her yayıncıya reklam vermekten adam akıllı sunucu yapacak paraları kalmamış.

Eğer her gün kafasına göre oyununuzun kapanmasını, internetinizde zerre sıkıntı yokken internet yok deyip oyundan atılmak, oyun içerisinde kasma, donma, drop sorunları yaşamak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum. Oyun zevkinin içine etmekte üstüne yok. Verdiğim para haram olsun.

Ben global GeForce NOW kullanıyorum. GAME+ çıktıktan sonra açtım hesabı. VPN ile united Kingdom'a bağlanın ardından ücretsiz veya paralı olanı alırsınız. Ben kendim ücretsiz olanı kullanıyorum VPN ile paralı paket alınıyor mu bilmiyorum ama.

Ben global GeForce NOW kullanıyorum. GAME+ çıktıktan sonra açtım hesabı. VPN ile united Kingdom'a bağlanın ardından ücretsiz veya paralı olanı alırsınız. Ben kendim ücretsiz olanı kullanıyorum VPN ile paralı paket alınıyor mu bilmiyorum ama.

Paralı olarak alıcaktım VPN ile ama ödeme sistemi reddediyor. Güvenlik yasaları izin vermiyor. Hatta bu yüzden GFN hesabım dolandırıcılık ihtimali dolayısıyla 7 gün ban yedi :D
Avrupa sunucusunda oynayanların hesabı mı siliniyor tam anlamadım kusura bakmayın. Bende Avrupa sunucuların da oynuyorum da.

Bende EU kullanıyordum hatta eski kullanıcı olduğum için EU sunucusunda özel indirime sahiptim 1 yıllığına. Bir kere otomatik ödemesi başarasız olduğu için hesabım "Free" versiyon olunca indirimim iptal oldu. Tekrar EU'dan yeni paket alamadım Game+ engellediği için.

Paralı olarak alacaktım VPN ile ama ödeme sistemi reddediyor. Güvenlik yasaları izin vermiyor. Hatta bu yüzden GFN hesabım dolandırıcılık ihtimali dolayısıyla 7 gün ban yedi :D

Hangi tarz oyunları oynuyorsunuz? FPS shooter tarzı oyunları mı, yoksa hikaye tarzı oyunlar mı? Hikaye tarzı oynuyorsanız üyelik almana pek gerek yok aslında. Ben AC: Odyssey oynuyorum gayet rahat mesela. 1 saat sınırda pek etki etmiyor.

Bende eu kullanıyordum hatta eski kullanıcı olduğum için eu sunucusunda özel indirime sahiptim 1 yıllığına. Bir kere otomatik ödemesi başarasız olduğu için hesabım "Free" versiyon olunca indirimim iptal oldu. Tekrar Eu'dan yeni paket alamadım GAME+ engellediği için.

Anladım ben Avrupa sunucularında oynayanların hesabı siliniyor sandım. Bu arada haklısınız ben de Avrupa sunucusunda çok rahat CS:GO oynarken TR'de oynayamadım.

Hangi tarz oyunları oynuyorsunuz? FPS shooter tarzı oyunları mı, yoksa hikaye tarzı oyunlar mı? Hikaye tarzı oynuyorsanız üyelik almana pek gerek yok aslında. Ben AC: Odyssey oynuyorum gayet rahat mesela. 1 saat sınırda pek etki etmiyor.

Rust ve Apex Legends ağırlıklı oyun oynuyorum. O yüzden mecburum. Rust'da çık gir yapmam imkansız.

Geri
Yukarı