GeForce NOW GAME+ rezilliği

Quertiq

Hectopat
Daha fazla  
Habersiz sunucu bakımları yetmezmiş gibi üstüne bir de premium ile 900 sıra beklemeyi de gördüm.
En iyi kartlarını 2080 olması da ayrı ironik, 2080 ile oyuna girmekte şans işi, yakında Battlefield 2042'yi bile 1060 ile oynatmalarından korkuyorum.
Avrupa da 4080 ile oynanıyor, düz hesapları bile GAME+ premiumundan daha çok iş görüyor. 3 gün sonra yine zam geliyor GAME+ premiumlarına verdikleri hizmet paha biçilemez olduğu için. Bir şeyi ne kadar rezil yapabilirlerse o kadar rezil yaptılar. İlk ve son GeForce NOW TR deneyimimdi.

image.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığın teki takılır, çalan müzik güzeldir. İkinci kulaklıkta diğer kulağa takılır ki dünyanın stresinden uzaklaşasın. Çayda var bir yudum çeker gazı köklerim diyorsun ama bil bakalım ne sorun var. Sırf para kazanmak maksadıyla Geforce Now'un sponsorluğunu almış GAME+ ne oyunculara değer veriyor ne harcadığın paraya. Babanın hayrına iş yapmıyorsun ki be canım! Oyunları GTX 1060'la donarak oynadığımız yetmezmiş gibi bir de sıra bekliyoruz. Yaklaşık 10 dakika oldu hala bekliyorum ve sıra anca 800'e düştü.

Çay soğudu, müzik bitti, keyif kaçtı. Başarılar Game+ sana da tebrikler NVIDIA böyle bir firmayla iş birliği yaptığın için.

1701717550431.png

Son düzenleme:
Kulaklığın teki takılır, çalan müzik güzeldir. İkinci kulaklıkta diğer kulağa takılır ki dünyanın stresinden uzaklaşasın. Çayda var bir yudum çeker gazı köklerim diyorsun ama bil bakalım ne sorun var. Sırf para kazanmak maksadıyla GeForce NOW'un sponsorluğunu almış GAME+ ne oyunculara değer veriyor ne harcadığın paraya. Babanın hayrına iş yapmıyorsun ki be canım! Oyunları GTX 1060'la donarak oynadığımız yetmezmiş gibi bir de sıra bekliyoruz. Yaklaşık 101 dakika oldu hala bekliyorum ve sıra anca 800'e düştü.

Çay soğudu, müzik bitti, keyif kaçtı. Başarılar GAME+ sana da tebrikler NVIDIA böyle bir firmayla iş birliği yaptığın için.

Eki Görüntüle 2041595

Eline sağlık çok güzel yazmışın. Halbuki GeForce NOW gibi bir sistem tam Türkiye için biçilmiş kaftan fakat ülkedeki çoğu şey gibi bu da yanlış ellerde.

Aynı sorundan muzdaripim bende, premium olsan bile sıra bekliyorsun ve artı olarak arkadaşların belirttiği gibi 1060 sistem denk geliyor genelde, bazı oyunlarda 15-20 fps aldığım oluyor sanırım bir sonraki satın alımda en son tercihim olacak Game+
1701719077304.png

Geri
Yukarı