Game Teknoloji Güvenilir mi?

Yer
Gotham
Arkadaşlar alışveriş yapanlar varsa soruyorum. Bu dükkan güvenilir mi? Ps3 160 GB kırık alacağım ama sonra formatlayıp orijinal haline çevireceğim çünkü online oynamak istiyorum. Alışveriş yapan varsa bilgilendirsin lütfen. Teşekkürler.

Sahibinden.com da ilanları olması lazım bir kontrol et ordan. Eğer yapabilirsen git elden teslim al eğer yapamazsan GET kullanıp satın al ki sorun yaşama. Bunu söylemek bana düşmez ama dostum 160 GB PS 3 bir işine yaramaz :/

Sahibinden.com da ilanları olması lazım bir kontrol et ordan. Eğer yapabilirsen git elden teslim al eğer yapamazsan GET kullanıp satın al ki sorun yaşama. Bunu söylemek bana düşmez ama dostum 160 GB PS 3 bir işine yaramaz :/
Elden teslim alamam dükkan İzmir'de ben Hatay'dayım. Bir spotçu dükkanı. 2. yılı yazıyor ama bilmiyorum. Ps3 almamın sebebide The Last of Us, GTA 5, Red Dead Redemption, Uncharted, God of War gibi birçok oyunu oynamak istemem ve bütçemin çok düşük olması. Birde sormak istediğim bir şey daha şehir dışına kargo yapıyorlar mı?

Elden teslim alamam dükkan İzmir'de ben Hatay'dayım. Bir spotçu dükkanı. 2. yılı yazıyor ama bilmiyorum. Ps3 almamın sebebide The Last of Us, GTA 5, Red Dead Redemption, Uncharted, God of War gibi birçok oyunu oynamak istemem ve bütçemin çok düşük olması. Birde sormak istediğim bir şey daha şehir dışına kargo yapıyorlar mı?
GET kullanırsan yaparlar dostum. Ama PS 3 hafif bir cihaz olmadığı için kargo ücretini tam hesaplayamam.
Dostum istersen biraz daha bekle PS 5 çıkınca herkes eski konsollarını elden çıkarmak isteyecektir.
Bu nedenle PS 4 konsolunu daha ucuza bulabilirsin ya da en azından PS 3 500 GB tarzı bir konsol alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı