Gamers_Arena - İntegra Teknoloji güvenilir mi?

Eğer bir firma sürekli alenen yalan söylüyor ve oyalıyorsa o firmadan uzak duracaksın.Malum şikayet sitesinde ki açılan konulara bakabilirsiniz.Uzun uzaya burada yazmak bile istemiyorum.
Ekşisözlükte yazdığımı buraya da yazayım.

1-ürünü 1 gün gecikmeli kargoya verdiler mesai saatlerinde alıp sonrasında da telefon açıp söylememe rağmen halbüsem websitelerinde aynı gün kargo yazıyor!
2-kargoya verildikten sonra kargo takip numarası gelmedi.
3-ürünü teslim aldım kendim gidip şubeye sorarak tamamen kendi çabam ile yoksa ürün geldi mi gelmedi mi bilmiyordum.ürünün plastiğinde açarken herhangi bir zarar verecek hiç bir şey yoktu bana kalırsa ürün önceden açılmıştı yani ben plastik kutumsu şeyini açıp kapattığımda her hangi bir bu ürün sıfır bir üründür hissiyatı oluşmadı.
4-ürün çalışmadı teslim aldığım günün devamında telefon açıp geri yolladım fakat ürün kargo tarafından satan firma tarafından alındığı halde "almadık" denip 1 hafta oyaladılar.
5-ürünü "almadık" dedikten sonra "denemedik daha" denip 1 hafta daha oyaladılar.
6-devamında 2 kez "bu hafta içi hesabınıza para yatacak" dendiği halde yatırılmadı.

kısacası pişman olmak istemeyenler bu firmadan uzak dursun bu arada araştırdığımda bir çok farklı isim ve farklı platformlarda satışları var ve malum şikayet sitesi buralar ile ilgili olumsuz şikayetler ile dolu.

Son düzenleme:
30 Nisan 2020'de sipariş verdiğim monitör 22 Mayıs 2020'de kargolandı. Aradığımızda türlü türlü bahaneler sundular (kargo firmasına suç attılar.).Kesinlikle buradan alışveriş yapmayın.

Mağdurlardan biri olarak söylüyorum kesinlikle uzak durun. İkilemde kalırsanız arkadaşın dediği gibi malum sitedeki şikayetleri okuyun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı