Gamebilet'ten alınan oyunlar telefondan Ubisoft üzerinden aktifleştirilebilir mi?

Anladım hocam ama stokta yoksa zaten direkt key gelmemesi lazım değil mi? Ben tam anlamadım voidudan aldıktan sonra nasıl etkinleştiriyoruz oyunları?
Satın aldıktan sonra siparişlerim bölümüne gidiyon, aldığın oyunların altında Aktive et seçeneği çıkıyor. Tıklayınca Ubisoft giriş sayfasına atıyor giriş yapıyon. Seni geri sayım yapan yeni bir sayfaya atıyor. Geri sayım bitince geri voidu nun sayfasına döndürüyor. Aktive edilmiş oluyor. Artık tek yapman PC den kontrol etmek kalıyor.

Zaten en kalitesiz kafeye bile gitseniz bakarsınız hem de oyuna girersiniz ucuza. Veya çok güvendiğiniz birisi varsa ona verin hesabı baksın sizin için.

Satın aldıktan sonra siparişlerim bölümüne gidiyon, aldığın oyunların altında Aktive et seçeneği çıkıyor. Tıklayınca Ubisoft giriş sayfasına atıyor giriş yapıyon. Seni geri sayım yapan yeni bir sayfaya atıyor. Geri sayım bitince geri voidu nun sayfasına döndürüyor. Aktive edilmiş oluyor. Artık tek yapman PC den kontrol etmek kalıyor.
Hocam aktive ete tıkladığımda dediğiniz gibi giriş sayfasına yönlendirdi giriş yaptım ama burda takıldım. Devama basıyorum sayfayı yenileyip yine aynı görseldeki yere dönüyor.

Dosya Ekleri

• AA1CB3B1-321F-4A18-9E4F-52AD7062B775.jpeg
    AA1CB3B1-321F-4A18-9E4F-52AD7062B775.jpeg
    49,8 KB · Görüntüleme: 23
Hocam aktive ete tıkladığımda dediğiniz gibi giriş sayfasına yönlendirdi giriş yaptım ama burda takıldım. Devama basıyorum sayfayı yenileyip yine aynı görseldeki yere dönüyor.
Geri sayım sayfasına atmıyor mu? Vpn veya reklam engelleyici falan varsa kapatıp deneyin belki düzelir, son çare tarayıcı değiştirin.

Geri sayım sayfasına atmıyor mu? VPN veya reklam engelleyici falan varsa kapatıp deneyin belki düzelir, son çare tarayıcı değiştirin.

Birkaç kez denedikten sonra geri sayım sayfasına attı. Orada active now mu ne yazıyordu yeşille tam hatırlamıyorum. Oraya tıkladım ama galiba sadece ikisini yapabildim üçüncüsünde görseldeki gibi oldu hepsi.

Birkaç kez denedikten sonra geri sayım sayfasına attı. Orada active now mu ne yazıyordu yeşille tam hatırlamıyorum. Oraya tıkladım ama galiba sadece ikisini yapabildim üçüncüsünde görseldeki gibi oldu hepsi.
Umarım üçüde olmuştur ya birşeyler yaptım ama anlıyamadım.

Dosya Ekleri

• 5C92AEE2-CC53-40B4-97B3-D8E430A123C6.png
    5C92AEE2-CC53-40B4-97B3-D8E430A123C6.png
    213,8 KB · Görüntüleme: 12

Umarım üçüde olmuştur ya birşeyler yaptım ama anlıyamadım.
Hocam ben oyun aldim telde görünmüyor. Ama hesaba bakınca oyun yok yazıyorda telde. Bende pc yok ne yapmam lazm

Yeni konular

Geri
Yukarı