Rehber Gamebooster BST-ATX600A PSU iç yapısı ve özellikleri

Sırf söküp inceleyebilmek için bir şeylerin bozulmasını bazen istemiyor değilim
O durum bende de var. Aldığım güç kaynağının iç yapısı hiçbir yerde yok, arada arkadakı ızgaralardan bakmakla yetiniyorum artık. Garantisi bittiği an elimde olursa foruma atacağım. Garanti önemli.

Sonrasında test ediyor musunuz PSU'ları?

Aletim maletim bir şeyim yok ki, olsa Tom's Hardware yanımda küçük kalacak da işte (!)

Lehimlemeye biraz daha çalışılsa gayet düzgün olacakmış tabii kondasatör ve kapasitör nasıldır bilinmez fakat bobinler fena sarılmamış gözüküyor.

Beklediğimden daha bile iyi çıktı, VX Plus'ta bile sağa sola saçılan lehimler var.

Aletim maletim bir şeyim yok ki, olsa Tom's Hardware yanımda küçük kalacak da işte (!)

Beklediğimden daha bile iyi çıktı, VX Plus'ta bile sağa sola saçılan lehimler var.
Ne lazım ödünç veriyim. Lehim aletim tırt ama yine de idare ediyor

Linus'un HDMI ve DP kablo test cihazından sonra gördüğüm en güzel şeylerden biri.

Linus'un HDMI ve DP kablo test cihazından sonra gördüğüm en güzel şeylerden biri.

Bunu herhalde işin anca' regülasyon kısmında kullanabilirim, bunun Hold-Up'ını PWR_OK'unu ölçme var ripple ölçme var ohooo... Aris abimize kolay gelsin PSU incelemeleri zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…