GameBooster GB-G3030B kasa alınır mı?

@f3turan Sen bir fanboysun(!) Şakası bir yana biz önerilerimizi yaptık konu sahibi birşeyler soracak olursa buradayız yardımcı oluruz :).

Peki hocam gönlünüz nasıl isterse, umarım herşey istediğiniz gibi olur :). İyi forumlar dilerim.
Peki neden Aerocool varken benim attığım kasanın yüzüne bakmazsınız? Önü tamamen mesh ve kendini kanıtlamış bir kasa demişsiniz. Benim attığım kasanın önü de tamamen mesh. Malzeme kalitesi olarak yakın sayılırlar. Attığınız kasanın üst kısmına fan takılmıyor sanırım. Yuvası var ama sitesinde fan slotlarının 6 olduğu yazıyor. 3 önde, 1 arka da ve 2 tane de alt konum da. Ayrıca attığınız kasanın daha küçük olduğunu da belirtebilirim. Attığınız kasanın boyutları; 188 x 430 x 375mm. Benim almayı düşündüğüm kasanın boyutları; 200 x 370 x 454mm. Şimdi, tam olarak niçin bu kasanın yüzüne bakmazsınız?
Zaten anlamını gayet iyi biliyorum. Espri miydi bu? Çok komikmiş biliyor musun. Mizahşör olarak saraya alsınlar sizi dostum. Şakası bile komik değil.

Maksimum bütçenizi öğrenebilir miyim? Kasaya ne kadar verebilirsiniz?
Maksimum 400TL verebilirim.

Peki neden Aerocool varken benim attığım kasanın yüzüne bakmazsınız? Önü tamamen mesh ve kendini kanıtlamış bir kasa demişsiniz. Benim attığım kasanın önü de tamamen mesh. Malzeme kalitesi olarak yakın sayılırlar. Attığınız kasanın üst kısmına fan takılmıyor sanırım. Yuvası var ama sitesinde fan slotlarının 6 olduğu yazıyor. 3 önde, 1 arka da ve 2 tane de alt konum da. Ayrıca attığınız kasanın daha küçük olduğunu da belirtebilirim. Attığınız kasanın boyutları; 188 x 430 x 375mm. Benim almayı düşündüğüm kasanın boyutları; 200 x 370 x 454mm. Şimdi, tam olarak niçin bu kasanın yüzüne bakmazsınız?
Kusura bakmayın hocam kesinlikle benim fanboyluğum istediğiniz kasayı alınız. Ben zaten bu konular hakkında bilgisizim siz beni affedin, mesajımıda düzenliyorum "Alınabilir" olarak gönül rahatlığıyla alınız.

Eğer birazcık beklerseniz sharkoon pure steel illa ki tekrar stoklara gelecektir. Şimdi @MoonDrag isimli arkadaş "o QaSaNın öNü qApaLI" diye atlamadan söyleyeyim kasanın alt paneli full mesh. Bu da hava akışı için daha iyi. Hem görünüş olarak pek hoş duruyor.

Eklemeyi unutttum, Sharkoon en kötü markalardan biridir. CM, Corsair, Aercool, Zalman, Xigmatek, Dark Fractal Design gibi markalar kalitesizdir (!) Hadron, Gametech, Gamepower, GameBooster, Rampage gibi markalar kalitelidir (!)

Kusura bakmayın hocam kesinlikle benim fanboyluğum istediğiniz kasayı alınız. Ben zaten bu konular hakkında bilgisizim siz beni affedin, mesajımıda düzenliyorum "Alınabilir" olarak gönül rahatlığıyla alınız.
Hayır, yazdıkları ma düzgünce cevap verirseniz hemfikir olabiliriz. Neden yüzüne bakmazsınız? Böyle kaçmak yakışmaz. Çıkıp lütfen "kalite" falan demeyin. Attığım kasanın çok kaliteli olmadığını zaten biliyorum. Fakat attığınız kasa da böyle bir yorum yapılabilecek bir kasa değil.

Eğer birazcık beklerseniz Sharkoon Pure Steel illa ki tekrar stoklara gelecektir. Şimdi @MoonDrag isimli arkadaş "o qasanın önü qapalı" diye atlamadan söyleyeyim kasanın alt paneli Full mesh. Bu da hava akışı için daha iyi. Hem görünüş olarak pek hoş duruyor.

Vallahi daral geldi. Keşke sadece önü kapalı olsa. Bir de üstü kapalı :) taze havayı tozlu zeminden alır artık. Hiç sıkıntı yok. Görünüş diyor adam ya. Bu kasa bana "dandik" diye tabir ettiğiniz kasadan 10 derece fazla sıcaklık verecek. Ha görünüş önemliydi pardon. Alttan tozlu havayı çekecek. Hatta o kadar çok çekecek ki o mesh ızgaranın delikleri tozlarla dolacak. En az 2-3 günde bir kasayı ters çevirip tozları temizlemekle uğraşcam.

Vallahi daral geldi. Keşke sadece önü kapalı olsa. Bir de üstü kapalı :) taze havayı tozlu zeminden alır artık. Hiç sıkıntı yok. Görünüş diyor adam ya. Bu kasa bana "dandik" diye tabir ettiğiniz kasadan 10 derece fazla sıcaklık verecek. Ha görünüş önemliydi pardon. Alttan tozlu havayı çekecek. Hatta o kadar çok çekecek ki o mesh ızgaranın delikleri tozlarla dolacak. En az 2-3 günde bir kasayı ters çevirip tozları temizlemekle uğraşcam.

Buyrun. Okuyun. Bari bilmediğiniz kasa hakkında yorum yapmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı