GameBooster GB-G3602B kasa sıcaklıklar normal mi?

Akif1606

Hectopat
İyi günler. Fan sayılarım şu şekilde:

Ekran kartı: RX 550 4 GB (2 fanlı)

İşlemci: Ryzen 3 1200 (1 adet işlemci fanı)

Kasa: GameBooster GB-G3602B (1 adet fan)

PSU: Power Boost Fury 550W (1 adet fan)

Valorant'ta ekran kartı sıcaklığım 65-58 derece arası oluyor. (Bizim ev ortalamanın üstü bir sıcaklığa sahip) sizce fan sayıları yeterli mi? Sıcaklıklar normal mi?

Valorant'ta ekran kartı sıcaklığım 65-58 derece arası oluyor. (Bizim ev ortalamanın üstü bir sıcaklığa sahip) sizce fan sayıları yeterli mi? Sıcaklıklar normal mi?
Çok soğuk çalışıyor ne gibi bir sıcaklıktan bahsediyorsunuz anlamıyorum insanlar 75'e sıcak değil diyor.

Sıcaklıklar normaldir fakat o Psu'yu önermem ve kasaya harici fan takmak kasanın içinde hava giriş çıkışını rahatlatcaktır.

Galiba bahsettiğiniz 1 adet fan egzoz fanı.
Size önerim 2 tane kasanın boyutuna uygun fanlar almanız.
Eğer uygunsa 14 mm fan öneririm coolar Master ya da Corsair marka olursa daha iyi olur.
Kasa yı bilmediğim için hava silkasyonu kötü olabilir.
Bu arada C4'ü kasanızdan çıkarın. Bende de var çıkarıcam XD.

Yorumlarınız için teşekkürler. Çoğunuz aynı şeye değinmişissiniz. Peki bu kasa ve psu beni 3-4 yıl idare edebilir mi? Çok yoğun şekilde PC kullanmıyorum. Oynadığım oyunlar CS-VALORANT-Rocket League-LOL-GTA V-PES 21 tarzı oyunlar. Ayrıca 1 yıl sonra falan RAM'i çift slota dönüştürmeyi düşünüyorum. 8-8.

Geri
Yukarı