Gamebooster kasa alınır mı?

310₺ bunu almasam Rampage Spectra düşünüyorum. Sizce hangisi?
Mümkünse; Gamebooster, Rampage, GamePower, Frisby gibi Çin işi, kalitesiz kasalar yerine daha kaliteli olan Cooler Master, Corsair, Thermaltake gibi daha kaliteli, kendini ispatlamış ve bilindik markalara yönelmeye çalışın.

Bütçeniz nedir ? Başka alternatiflere yönlendirebilirim sizi.

Mümkünse; Gamebooster, Rampage, GamePower, Frisby gibi Çin işi, kalitesiz kasalar yerine daha kaliteli olan Cooler Master, Corsair, Thermaltake gibi daha kaliteli, kendini ispatlamış ve bilindik markalara yönelmeye çalışın.

Bütçeniz nedir ? Başka alternatiflere yönlendirebilirm sizi.
350₺ fakat kasanın yangın çıkaracak hali yok alt tarafı şıklık arıyorum. Profesyonel’de değilim i9 9900k ile O.C yapmayacağım. Belirttiğim modellerden seçerseniz sevinirim.
Neden alınmasın gayet şık bir kasa.

Kasa fanları 1 adet dahili geliyormuş. Ekstra olarak benzer fanı nerden alabilirim?

Sıcaklık sorunu yaşarsın RGB sine kanma. Önü mesh olan kasa al Dark Guardian önerebilirim 500w PSU var. Eğer bütçen kısıtlı ise Zalman S2 öneririm.

Aerocool Cylon 500W 80+ aldım fiyatı uygundu. Ayrıca problem yaşayamayacağımı düşünüyorum. Kasa’nın PSU kısmının kesik olması ve temperli camdan görünmesi benim için önemli.

350₺ fakat kasanın yangın çıkaracak hali yok alt tarafı şıklık arıyorum. Profesyonel’de değilim i9 9900k ile O.C yapmayacağım. Belirttiğim modellerden seçerseniz sevinirim.
Eğer bahsettiğiniz markalardan almakta inatçı iseniz sizi burada ''Isınma'' başlıkları altında konu açmış bir şekilde görmeye devam edeceğiz.

Belki ilerde fikrinizi değiştirirsiniz diye, umarım değiştirirsiniz, söylüyorum RGB'sine kanıp alma, onun yerine daha sade olan Cooler Master MasterCase Pro3 USB3.0 x 2 MiniTower MATX Modüler Kasa | ITOPYA bu modeli al. Emin ol pişman olmazsın.

Aerocool Cylon 500W 80+ aldım fiyatı uygundu. Ayrıca problem yaşayamayacağımı düşünüyorum. Kasa’nın PSU kısmının kesik olması ve temperli camdan görünmesi benim için önemli.
Kusura bakmayın görmedim. İyi günlerde kullanın, en azından Rampage, Gamebooster gibi markalardan kat kat daha iyi bir modele yönelmişsiniz.

Hocam forumda böyle Çin markalardan kasa alıp Plastik kokusu alıyorum diye şikayet edenler vardı:) Ben arkadaşın dediği gibi mesh panele yönetmenizi tavsiye ederim. Baya eskiden bir arkadaş yüksek bir fiyata kasa almıştı ama Mesh değildi:) Kendi elleriyle Mesh yapmıştı. Neden peki? Isınma yapıyor da ondan hocam. Kesinlikle Meşhur yönelin.

Zalman S2 nin PSU penceresi kesik zaten Dark Guardian ın senin aldığın PSU ile videosu çekilmiş bunun da PSU penceresi kesik. Araştırırsan Guardian ı PSU suz uygun fiyata da bulabilirsin.
zalman s2.jpg
Dark Guardian.jpg

O iki kasa da sıcaklık problemi yaratır sana yaza yaza bıktık ben ikisi arasında tercih yapmam karar senin.

Eğer bahsettiğiniz markalardan almakta inatçı iseniz sizi burada ''Isınma'' başlıkları altında konu açmış bir şekilde görmeye devam edeceğiz.

Belki ilerde fikrinizi değiştirirsiniz diye, umarım değiştirirsiniz, söylüyorum RGB'sine kanıp alma, onun yerine daha sade olan Cooler Master MasterCase Pro3 USB3.0 x 2 MiniTower MATX Modüler Kasa | ITOPYA bu modeli al. Emin ol pişman olmazsın.

Kusura bakmayın görmedim. İyi günlerde kullanın, en azından Rampage, Gamebooster gibi markalardan kat kat daha iyi bir modele yönelmişsiniz.
PSU tercihim cylon oldu ancak fiyatı yüksek guardian’ın tekrar baktımda.. dark diamond pro nasıl? 180₺ daha ucuz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı