Gamebooster monitör nasıldır?

Bu modeli tercih edebilirsiniz aralarında pek fark yok üstelik bu monitör IPS panel markayı fazla kafana takma Türkiye pazarında çok yeni sanırım ve incelemeleri fena değil şans ver bence.

VA panel. Bence almayın.

VA panel olması kötü olduğu anlamına gelmiyor örnek (6:06 bu saniyeden başlat videoyu)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu modeli tercih edebilirsiniz aralarında pek fark yok üstelik bu monitör IPS panel markayı fazla kafana takma Türkiye pazarında çok yeni sanırım ve incelemeleri fena değil şans ver bence.

Markayı hiç duymadım ve bütçemi aşıyor.

Son düzenleme:
Hocam Game Booster, gameboost gibi bu tarz markalara bakma hiç. Game Booster klavye aldım sıfır 2 gün sonra tuşları soyulmaya başladı plastik malzemesi de berbattı. Genel olarak dandik oluyor bu tarz markalar. Bilinen kaliteli markalara yönelin.

Hocam Game booster, gameboost gibi bu tarz markalara bakma hiç. Game booster klavye aldım sıfır 2 gün sonra tuşları soyulmaya başladı plastik malzemesi de berbattı. Genel olarak dandik oluyor bu tarz markalar. Bilinen kaliteli markalara yönelin.

Haklısınız hocamda bütçe bell. İ şu anda 75 Hz bir monitör kullanıyorum. Attığım monitörde özelliklerine baktım fena değil gibi. 180 Hz bir monitör bana ilaç gibi gelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı