GameBooster oyun ekipmanları alınır mı?

xXArdaTRXx

Decapat
Daha fazla  
Son günlerde farklı farklı internet sitelerinde gördüğüm GameBooster marka klavye ve mouseların fiyatlarını ucuz buldum. Sizce bu marka nasıl? Özellikle GameBooster G5 Defender
isimli mekanik klavye 200 TL'ye bulunabiliyor.
Kullanan varsa cevap yazabilir mi?

Rampage, GameBooster birkaç tane daha var 2. sınıf ekipman üreticileridir. Ürünleri diğer markalara göre biraz daha kalitesizdir genel olarak. Bu açığı RGB ile kapatıp bilgisiz kullanıcılardan güzel satışlar yakalayan firmalar benim gözümde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage, GameBooster bir kaç tane daha var 2. sınıf ekipman üreticileridir. Ürünleri diğer markalara göre biraz daha kalitesizdir genel olarak. Bu açığı RGB ile kapatıp bilgisiz kullanıcılardan güzel satışlar yakalayan firmalar benim gözümde.
Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için.

Rampage, GameBooster birkaç tane daha var 2. sınıf ekipman üreticileridir. Ürünleri diğer markalara göre biraz daha kalitesizdir genel olarak. Bu açığı RGB ile kapatıp bilgisiz kullanıcılardan güzel satışlar yakalayan firmalar benim gözümde.
Dostum Rampage mouse'umu 3 kere boyum kadar yüksekten düşürdüm 3 yıl oluyor kullanalı. Hiç sıkıntısını görmedim yahu. Kullananlar neden bu kadar şikayetçi çok merak ediyorum.

Geri
Yukarı