Gameekstra güvenilir mi?

Computergeek

Decapat
İyi akşamlar arkadaşlar,

N11'den kasa arıyordum GameEkstra tarafından satılan kasa en uygunuydu. Siteye distribütör garantisi var mıdır diye sordum bana 2 yıl garantisi var garanti işleri için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir dediler. Emin olmak için telefonla aradım ürünlerinizde distribütör garantisi var mıdır diye bana" var ama bazen servisler almıyor aldığınız yere verin o göndersin " gibi bir tabir kullandılar bu konu hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Güvenilir site. Ekipman alışverişinde ün yapmıştır. Büyük bir şey kargoluyorlar nasıldır bilmiyorum ama satış sonrası hizmetini beğenenler de var beğenmeyenler de.

Türkiyenin en büyük ekipman firmalarından bir tanesi İstanbulda 2 şubesi var, herhangibi bir konuda bir problem yaşamazsınız.

Gayet güvenilirdir merak etmeyin. Geçenlerde HyperX Cloud Flight aldım ve arızalı çıktı. Hemen değiştirdiler. Klavye vs. aldım sıkıntı çıkarmadılar bugüne kadar.

Türkiyenin en büyük ekipman firmalarından bir tanesi İstanbulda 2 şubesi var, herhangibi bir konuda bir problem yaşamazsınız.
Gayet güvenilirdir merak etmeyin. Geçenlerde HyperX Cloud Flight aldım ve arızalı çıktı. Hemen değiştirdiler. Klavye vs. aldım sıkıntı çıkarmadılar bugüne kadar.
Peki şunu soracağım ürünlerinin yurtdışından gelme gibi bir durumu var mıdır ? Nanokatalog gibi yani

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı